OFPOF

Son Yıllarda Türk Komedi Sektörünün Ne Kadar Geliştiğini Kanıtlayan 8 Muhteşem Film

-
1.2b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Son Yıllarda Türk Komedi Sektörünün Ne Kadar Geliştiğini Kanıtlayan 8 Muhteşem Film
0 izlenme
Ofpofer
-

2017 ve 2018 yılının komedi yılı ilan edilmesine neden olabilecek muhteşem filmler.

1. Arif v 216

Arif v 216

Cem Yılmaz, Ozan Güven, Seda Bakan, Özkan Uğur, Zafer Algöz'lü kadrosuyla ve 12 milyonluk bütçesi ile tüm zamanların en pahalı Komedi filmi artık vizyonda. Muhteşem efektler bir Cem Yılmaz komedisi sizi bekliyor.

2. Aile Arasında

Aile Arasında

Engin Günaydın, Demet Evgar, Gülse Birsel, Fatih Artman, Erdal Özyağcılar gibi müthiş bir oyuncu kadrosuna sahip olan film 2017'nin Komedi lideri olmaya aday. Hayata silik başlamış bir avizeci bir bar şarkıcısına aşık olursa, onun için neleri göze alabilir? İzleyip hep beraber gülmekten öleceğiz.

3. Maide'nin Altın Günü

Maide'nin Altın Günü

Ezgi Mola, Mesut Can Tomay, Hilmi Özçelik, Gülhan Tekin, Demet Gül'ün başrollerini paylaştığı film bir çok kişi tarafından eğlenceli ve komik bulunsa da bazı kesimler tarafından da eleştirildi. Altın günleri ile ünlü Maide kayıp gerdanlığını ararken bakalım kimleri güldürecek?

4. Deliha 2

Deliha 2

Gupse Özay, Eda Ece, Aksel Bonfil, Derya Alabora, Esin Eden'in başrollerini paylaştığı filmde Deliha'nın aşçılık marifetlerini izleyeceğiz. Eda Ece ile Görümce performansından sonra tekrar bir araya gelen ikili gülmekten kırıp geçirecek.

5. Yol Arkadaşım

Yol Arkadaşım

Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak, Aslı Bekiroğlu, Eda Ece, Emre Kınay'ın başrollerini paylaştığı film 2017'nin en iddialı yapımlarından. Film İlaç Mümessili Onur'un Kurban Bayramı için kız arkadaşı ile tanışma hikayesini anlatıyor. Tabi bu hikayeye Şeref dahil olunca Komedi dozu tavanlara çıkacak.

6. Ailecek Şaşkınız

Ailecek Şaşkınız

Ahmet Kural, Murat Cemcir, Saadet Işıl Aksoy, Cengiz Bozkurt, Günay Karacaoğlu'nun başrollerini paylaştığı film gülme garantili. Yönettiği şirketi babasından devralan evlat, acaba şirkete nasıl bir yenilik getirecek?

7. Parayı Bulduk

Parayı Bulduk

Ersin Korkut, Metin Keçeci, Gülsüm Alkan, Hüseyin Elmalıpınar, Taylan Erler'in başrollerini paylaştığı Komedi filmi bir kumarhanenin nasıl paravan olarak film setine dönüştüğünü anlatıyor. Kumarhaneden oluşan film setini izlerken gülmekten çatlayabilirsiniz.

8. Sen Kiminle Dans Ediyorsun?

Sen Kiminle Dans Ediyorsun?

Demet Özdemir, Uraz Kaygılaroğlu, Binnur Kaya, Okan Çabalar, Nergis Öztürk'ün başrollerini paylaştığı film dünyadan tamamen umudu kesmiş bir kızın dansa tutunarak yeniden hayata dönmesini komik bir dille anlatıyor.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.