OFPOF

Son Yıllara Damgasını Vuran En İyi Aşk Filmleri!

-
2.4b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Son Yıllara Damgasını Vuran En İyi Aşk Filmleri!
2.756 izlenme
Ofpofer
-

Romantik filmler konusunda bir çok insan yanlış yerlere tıklayıp zaman öldürüyor. Burada yeni çıkan romantik filmleri konu alıyorum.

Eğer bu içeriği arıyorsanız muhtemelen biraz duygulanmak hatta ağlamak istiyorsunuzdur. merak etmeyin bu aramızda bir sır olarak kalacak ve doya doya ağlayabilecek veya duygusal anlar yaşayabileceksiniz. Etraftaki film sitelerinin saçma sapan romantik film kategorilerini araştırmak yerine bundan sonra düzenli olarak yapacağım en iyi filmler derlemelerini kontrol edebilirsiniz. Filmleri IMDb puanına göre değil, izlenebilirlik ve konu içeriklerine göre değerlendirip buraya bırakacağım. İzlemesi ve (ağlaması) tamamiyle sizin elinizde olacak. Şimdiden iyi seyirler.

- 5 NUMARA - Naomi and Ely's No Kiss List

2015 ABD yapımı Naomi And Ely’s No Kiss List adlı film, dünya prömiyerini 2015 Outfest LGBT Film Festivali’nde yapıp övgü dolu sözler alarak ayrılmıştır. Komedi, dram ve romantik türündeki Naomi And Ely’s No Kiss List adlı filmin yönetmenliğini Amerikalı genç sinemacı Kristin Hanggi üstlenmiştir. Senaryosu Emily Meyer ve Amy Andelson ikilisi tarafından ele alınan Naomi And Ely’s No Kiss List, David Levithan ve Rachel Cohn ikilisinin romanlarından derlenip, bizlere servis edilmiştir. 1 saat 29 dakika süresi olan Naomi And Ely’s No Kiss List, aynı yakışıklı genç adama ilgi duyup daha sonra gönlünü kapmak için yarışan Naomi ve Ely adlı iki gençin rekabet edişi ele alınıp konu ediniyor.

Yazarın yorumu; Bu film çok keyif alarak izleyebileceğiniz duygusal filmlerden biridir. Bu filmde sevgiliden ziyade iki yakın dostun birbirinden ayrılmasını ve bu dönemi nasıl atlatmaya çalıştıklarını göreceksiniz. (Bu filmi izleyecekseniz mümkünse bütün eşcinsellere karşı olan ön yargılarınızı bir kenara bırakın.)

- 4 NUMARA - The Choice

Gabby ve Travis birbirlerine komşu olan ama kişilikleri ve düşünceleri birbirinden bir o kadar uzak insanlardır. Travis oldukça yakışıklı bir o kadarda ağızı laf yapan çekici biridir. Hiç bir zaman düzenli bir ilişki sürdürememiş aile kurmayı düşünmemiş kısıtlanmaktan hep korkmuştur. Gabby ise tam tersine sadık ve düzenli bir ilişki istemektedir. Bir şekilde arkadaş olurlar ve evlenirler. Sonrasında olaylar gelişmeye başlar.

Yazarın yorumu; Bu film özellikle sonlara doğru bir çok süprizi ile sizleri duygulandıracak ve  hatta ağlatacaktır. İki farklı insanın birbirlerinin hayatlarına girişini konu alan film ilişkide yapılmaması gereken şeyleride sizlere dip not olarak verecektir.

- 3 NUMARA - Me Before You

Will Traynor (Sam Claflin) varlıklı, başarılı, yakışıklı, yaşamayı seven ve istediği her şeye sahip olan genç bir adamdır. Fakat talihsiz bir motosiklet kazası sonrası felç kalınca yaşama hevesini kaybetmiş, ölmeyi düşünmeye başlamıştır. Louisa Clark (Emilia Clarke) ise bir kafede garsonluk yapan, hayatta fazla bir başarısı ve beklentisi olmayan, her daim ablasının gölgesinde kalmış bir kadındır. Lou kafedeki işini kaybedince yeni bir iş aramaya başlar ve Will'in bakıcısı olarak çalışmaya işe alınır. Son derece kültürlü ve donanımlı biri olan Will, Louisa'yı önce küçümsese de genç kadının varlığı ona yaşama sevinci vermeye başlar. Aralarında kurulan bu arkadaşlık ve yakınlık, ikisini de çok değiştirecektir.

Yazarın yorumu; Dünyanın en sempatik oyuncularından birinin oynadığı film çıkarda kötü olur mu? Bu bahsettiğim tabi ki ünlü oyuncu Emilia Clarke. Mükemmel bir aşk filmi olan ''Me Before You'' sizi çok hızlı bir şekilde içine çekip alacaktır.

- 2 NUMARA - The Notebook

1940'lı yıllarda ABD, Kuzey Karolayna'daki sahil kasabası Seabrook'a genç bir kız gelir. Ailesiyle geçireceği sakin bir yazı hayal eden Allie bir karnavalda tanıştığı Noah ile yakınlaşır. Noah kızı gördüğü anda hayatını birleştirmesi gereken insan olduğunu anlar. Genç kız zengin bir aileden geldiği ve delikanlı da değirmende çalışan bir işçi olduğu halde geleceği hiç düşünmeden rüya gibi bir yaz geçirirler ve iyice aşık olurlar. II. dünya Savaşı'nın kızıştığı bir dönemde hayat, aşıkları ayırı verir. Sevdiği kızı aklından hiç çıkarmamış olan Noah savaştan döner. Oysa Allie gönüllü olarak çalıştığı bir askeri hastanede tanıştığı Lon ile evlenmek üzeredir...

Yazarın yorumu; Listemdeki en eski film bu ancak bunu koymazsam aşk filmleri listesi yapamazdım. Gerçekten mükemmel ve izlemeye doyamayacağınız bir film diyebilirim. Muhtemelen bazı sahnelerde yüreğiniz ağzınıza gelecektir.

- 1 NUMARA - Sanam Teri Kasam

Vizyon Tarihi 05 Şubat 2016 tarihinde giren bir hint filmi . Filmde çok sevdiği bir kadını kendi elleriyle başka birine teslim etmesini konu alan bir aşk çemberi içinde kalır. Hep aşkın peşinden koşan Saru uzaklarda değilde yakınlarda ona aşık olan birinin varlığını hissedebilecekmidir.

Yazarın yorumu; Hint filmlerine karşı bazılarınız muhtemelen biraz ön yargılı davranıyor. Bu filmi izlemezseniz pişman olursunuz diyebilirim. Ön yargılarınızı bırakın ve Sanam Teri Kasam'ı soluksuz bir şekilde izleyin. Bakın bu ikisinin arasında neler neler yaşanıyor?

- Bonus 1 - How To Be Single

İnsanların en çok bekar kaldıkları şehirlerden birtanesi New York'da Doğru Aşkı yada düzgün bir ilişkiyi bulamayan insanlar artık  tek gecelik ilişkiler eğlenceler derken bu durumu kontrol altında tutması gerekmektedir. Bekarlıkda aslında kontrol altında tutulmadığında karmaşık bir yaşama dönüşebilir. 

Yazarın yorumu; Mükemmel derecede eğlenceli ve içinde sizi ağlatacak bir aşk olmasada izlenebilecek romatik-Komedi filmlerinden biridir. 

- Bonus 2 - Forrest Gump

Forrest Gump, zeka seviyesi 75 olan bir erkeğin hayatını ele alıyor. Zeka seviyesi nedeni ile devlet okullarına girmekte bile zorlanan Forrest Gump zamanla akla mantığa uymayan başarılara imza atıyor. Her ne kadar zeka seviyesi düşük olsa da fiziksel olarak son derece sağlam olan Forrest Gump, zamanla gelişen olaylar zincirinde bizi hayal edemeyeceğimiz bir dünyaya götürüyor.

Yazarın yorumu; Bu filmi izlemediyseniz hemen ama hemen izlemelisiniz. Muhakkak izlemeniz gereken bir macera-aşk diyebiliriz. Aşkı için çok ilginç işlere girişen ve hepsinden mükemmel derecede başarılar alan bir adamın hikayesini anlatıyor. 

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.