OFPOF

Son Dönemlerde Yerli Dizi/Film Sektöründe Fark Yaratan 7 Değerli İsim

-
554
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Son Dönemlerde Yerli Dizi/Film Sektöründe Fark Yaratan 7 Değerli İsim
429 izlenme
Ofpofer
-

Dizi sektörünün inanılmaz yükselişiyle birlikte geniş hayran kitlesine sahip değerli oyuncularını kaleme aldık.

Çok büyük ses getiren Dizi ve filmlerin oyuncularını merak etmekten kendinizi alamıyorsanız bu içeriğimizi keyifle okuyacağınızı biliyoruz.

1. Erkan Can

Erkan Can

Efsanevi Dizi Mahallenin Muhtarları'nda maymunu çaydanlıkla beraber çaycılık yapan Temel karakterinden tanıdığım Erkan Can, hem dizi sektöründe hem de sinema filmlerindeki inanılmaz performansıyla dizi ve filmlerin bir numaralı değerli ismi olarak hayatına devam etmekte.

2. Nejat İşler

Nejat İşler

sanat dünyasının asi çocuğu olarak da bilinen çok cool abimiz Nejat İşler,Ali'ye dizisinde parlamış,özellikle Barda ve Kaybedenler Klubü gibi çok ses getiren filmlerde gösterdiği başarılı performansının yanı sıra özellikle ses tonuyla gönüllerimiz fethetmiş isimdir.

3. Ali Atay

Ali Atay

Eskiden oynadığı Dizi ve filmlerde o kadar çok ses getirmese de, fenomenleşip sosyoloji araştırmalara konu olan Leyla ile Mecnun dizisinde kendini bulan ve geç de olsa parlayan sanatçının dizisi bitse de hala konuşulmakta.Absürd komedinin kahramanı olarak da biline Ali Atay halen unutulmamakta.

4. Cengiz Bozkurt

Cengiz Bozkurt

Ali Atay gibi yıldızı Leyla ile Mecnun'da parlayan ve  Erdal Bakkal olarak da bilinen Cengiz bozkurt,absürd komedinin baş mimarlarından biri haline geldi. Bana Masal Anlatma filmde de komedide yine tam not alan Cengiz Bozkurt uzun yıllar bu dalda çok ses getirecek gibi.

5. Erdal Beşikçioğlu

Erdal Beşikçioğlu

Sinemanın Nejat İşler gibi asi çocuğu olan Erdal Beşikçioğlu, ilk olarak Barda filmiyle tanındı. Nejat İşler ile psikopatı oynayan Erdal Beşikçioğlu parlamaya yeni yeni başlamıştı. Bir Ankara Polisiyesi Behzat Ç ile tamamen fenomen haline gelen Erdal Beşikçioğlu, içimizden birini oynayarak Dizi sektörüne iyi bir soluk getirdi. Şu an 46 dizisinde başarılı bir oyun sergilemekte.

6. Ahmet Kural

Ahmet Kural

Sıradan dizilerde oynadıktan sonra bir anda Çalgı Çengi filmiyle birlikte ünlenen,özellikle jest ve mimikleriyle çok iyi bir performans gösteren Ahmet Kural,arkadaşı Murat Cemcir ile oynadığı Dizi ve filmlerde en çok aranan isim haline geldi. İşler Güçler,Kardeş Payı dizileri ve bir Sivas komedisi olan Düğün Dernek film serilerinin baş karakteri olan Ahmet Kural,karakterden karaktere girerek seyirciden tam not aldı.

7. Murat Cemcir

Murat Cemcir

Ahmet Kural'ın hemen her projesinde yanında olduğu Murat Cemcir,özellikle replikleri ve konuşma tonuyla birlikte beğeni toplayan bir diğer isim oldu.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.