OFPOF

Son Anda Başka Oyuncular Tarafından Oynanmış 11 Film Karakteri

-
2.2b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Son Anda Başka Oyuncular Tarafından Oynanmış 11 Film Karakteri
1.462 izlenme
Ofpofer
-

Hiç bu şekilde olacağını düşünmüş müydünüz? Kaptan Amerika, Thor ya da Iron Man...

Bir filmde oynayacak en iyi karakter seçilirken elbette farklı kriterlere uygunluğu aranmaktadır. Yapımcılar, cast ajansları ya da seçmeler. Bu içerikte dünyanın en dikkat çekecek karakterlerinden biri olmak üzereyken son anda vazgeçilmiş ünlüleri tanıtacağız.

1. Jensen Ackles - Kaptan Amerika

Jensen Ackles - Kaptan Amerika

Supernatural dizisi ve Sevgililer Günü Katliamı filmlerinden hatırlayacağımız Jensen Ackles, Steve Roger rolü için düşünülse de Kaptan Amerika karakterini Chris Evans'a kaptırmış.

2. Jensen Ackles - Hawkeye

Jensen Ackles - Hawkeye

Jensen Ackles'ın şanssızlığı burada da bitmemiş, Hawkeye rolü için de düşünülen Ackles o rolü de Jeremy Renner'a kaptırmış.

3. Sebastian Stan - Kaptan Amerika

Sebastian Stan - Kaptan Amerika

Kaptan Amerika rolü için düşünülen isimlerden birisininde Sebastian Stan olduğu söylenmekte. Ama kendisine seride Bucky karakteri verilmiş. Kendisini bu rolün dışında Siyah Kuğu filminden de hatırlıyoruz.

4. Emily Blunt - Natasha Romanoff

Emily Blunt - Natasha Romanoff

Pamuk Prenses ve Avcı 2 filminden aklımıza kazınan Emily Blunt, Natasha Romanoff rolü için düşünülen isimlerden birisi olmuş. Şu da bir gerçek ki Scarlett Johansson varken...

5. Alexander Skarsgård - Thor

Alexander Skarsgård - Thor

True Blood dizisinden tanıdığımız Alexander Skarsgård Thor rolü için düşünülmüş. Küçük bir detayı atlamayalım. Alexander'ın babası Stellan Skarsgård Thor ve Avengers filmlerindeki Eric Selvig rolünü üstlenmekte. Not olarak da tamamen oyuncu bir ailedirler. Kardeşi Gustaf ve Bill'de rastgeldiğimiz filmlerde oyuncuuk yapmışlardır.

6. Tomm Hiddleston - Thor

Tomm Hiddleston - Thor

Thor ve Avengers filmlerinden bildiğimiz Loki karakterini canlandıran Tomm Hiddleston çekimlerden önce Thor için düşünülmüş ama kötü karakter olmak zorunda kalmış.

7. Jim Carrey - Loki

Jim Carrey - Loki

Komedi filmlerinden tanıdığımız Jim Carrey Loki karakteri için düşünülmüş bir isim. Oynadığı Maske filmindeki "maske" Loki'nin maskesi olarak geçmekteydi.

8. Tom Cruise - Tony Stark

Tom Cruise - Tony Stark

Dünyaca ünlü oyuncu Tom Cruise, Tony Stark için düşünülen ilk isimlerden birisi olmuş. Nitekim bu şansa sahip olamamıştır.

9. Dougray Scott - Wolverine

Dougray Scott - Wolverine

Görevimiz Tehlike, Taken, Hitman gibi klasik filmlerde oynayan Dougray Scott Wolverine rolü yaratılırken düşünülen isimlerden birisi olmuş. Fakat Görevimiz Tehlike 2 filminden ötürü bu role sahip olamamıştır.

10. Jennifer Lawrence - Bella

Jennifer Lawrence - Bella

Birçok filmden tanıdığımız ünlü oyuncu Jennifer Lawrence Alacakaranlık filmindeki Bella rolü için düşünülmüş fakat anladığımız kadarıyla 17 yaşında göstermediği için vazgeçilmiş.

11. Kaya Scodelario ve Hailee Steinfeld - Katniss Everdeen

Kaya Scodelario ve Hailee Steinfeld - Katniss Everdeen

Labirent filmlerinden hatırladığımız Kaya Scodelario ve uzay Oyunları filminden hatırladığımız Hailee Steinfeld, Jennifer Lawrence tarafından canlandırılan Katniss Everdeen rolü için düşünülmüş. Maalesef ki olmamış.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.