OFPOF

Sizi Güldürmeye Pek Hevesli Bir Film Geliyor: Yıldızlar da Kayar

-
617
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Sizi Güldürmeye Pek Hevesli Bir Film Geliyor: Yıldızlar da Kayar
835 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Co-Medya'nın Almancı şarkıcısından hepimizin yüzünü güldürecek bir film geliyor.

Yavuz Seçkin'in eski programını ve orada birçok taklitle beraber kendi oluşturduğu karakterleri hatırlayacaksınız. Kendisi bu sefer iyi bir senaryoya ek olarak keskin diyalogların olduğu bir Komedi filmi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Das Borak... Co-Medya izleyenlerin favori karakterlerinden biriydi. Burada da onun başına gelenler konu ediliyor. Hikaye genel olarak breakout yani tükenmişlik sendromu geçiren Das Borak ve onunla aniden tanışan insanları konu ediniyor.

Filmde Yavuz Seçkin'in yanında büyük bir kadro var. Altan Gördüm, Ali Erkazan gibi tecrübeli oyuncuların yanında Serenay Aktaş, Larissa Gacamer ve Veysel Diker de eşlik ediyor. Ayrıca ülkemizin ünlü sunucularından Saba Tümer ve Mesut Yar da filmde yer alanlardan.

Filmde neler oluyor? 

Bekir ve Tayfur bir ajansa sahiptirler. Bir türlü işlerini hale yola koyamamış şanssız iki kardeş işlerin içinden artık çıkamazlar. Ve bir yarışma düzenleyerek durumlarını toparlamak isterler. Açtıkları yarışmanın adı ise: Benzer Star'dır...

O sırada dünyaca ünlü şarkıcı Das Borak'ın hastalandığı bahane edilerek konserleri iptal edilir ve zor bir duruma düşer. Bu yüzden de onun organizatörü Hüseyin, Bekir'i gördüğü anda aklına iyi bir plan gelir. Bekir Das Borak'a çok benzemektedir. O da bunu kullanarak biraz olsun rahatlayacak, ayrıca bizi de güldürecektir.

16 Eylül'de vizyona girecek filmin fragmanını seyretmek için buyurunuz...

 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.