OFPOF

Şimdiki Akılları Olsaydı Bu Rolleri Reddetmezlerdi

-
3.7b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Şimdiki Akılları Olsaydı Bu Rolleri Reddetmezlerdi
3.658 izlenme
-

Listeyi görünce yok canım olmazdı zaten diyeceksiniz.

Aktör seçmelerinden yapımcıların ilk akıllarına gelen oyuncular çoğu zaman rolü kabul etmiyorlar. Biz de ekranda belki üçüncü dördüncü tercihlerini izliyoruz.

1. Will Smith - Neo

Will Smith - Neo
İnanmak zor ama Neo rolü ilk Will Smith 'e teklif edilmiş. İyi ki kabul etmemiş diyoruz çünkü Keanu Reeves Matrix 'te harikalar yarattı. 

2. Sean Connery - Gandalf

Sean Connery - Gandalf
Sir Ian McKellen 'i o kadar sevdik ki, Sean Connery 'in karizması bile kararımızı değiştiremiyor. Sean Connery senaryo konusunda endişelerini belirterek rolü ret etmiş.

3. Burt Reynolds - Han Solo

Burt Reynolds - Han Solo
Kariyerindeki en büyük hata olarak görüyor Burt Reynolds rolü Harrison Ford 'a kaptırışını. Menajerinin Star Wars 'un potansiyelini görememesinin kurbanı olmuş. Bu arada Al Pacino, Jack Nicholson ve Christopher Walken da rol için düşünülen aktörlerden

4. Edward Norton - Hulk

Edward Norton - Hulk
Avengers 'da Hulk rolünü Mark Ruffalo 'ya kaptıran Edward Norton röportajlarında pişman olmadığını belirtiyor. Mark Ruffalo 'yu polisiye dizilerinden hatırlıyoruz en çok.

5. Tom Selleck - Indiana Jones

Tom Selleck - Indiana Jones
Tom Selleck sözleşmesi bulunan TV kanalından izin alamayınca rol Harrison Ford 'a verilmiş. Han Solo rolünü de aynı şekilde alan Harrison Ford yaşamda şansın ne kadar önemli olduğunun ispatı adeta.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.