OFPOF

Sharon Stone: Gönüllerin frikikçisi

-
463
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Sharon Stone: Gönüllerin frikikçisi
1.333 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

"Temel İçgüdü" filmindeki unutulmaz frikik sahnesiyle başarılı aktris Sharon Stone: Gönüllerin frikikçisi olmayı başardı.

Her şeyin bir filmle başladığını söylemek, Hollywood'un en güzel kadınlarından başarılı oyuncu Sharon Stone'a haksızlık olur. Yine de, unutulmaz "Temel İçgüdü" filmi yıldızın kariyerindeki en önemli kilometre taşıdır dersek yalan söylemiş de olmayız.

Bazen bir tek diyaloğu hatırlarız bir filmden, bazen bir sahneyi ve o diyalog ya da sahne yıllarca efsane gibi konuşulup tartışılır. Filmi ve yıldızını unutulmaz yapar. Örneğin çok konuşulan frikik sahnesiyle "Temel İçgüdü" filmi gişelerde fırtınalar estirirken, sahnenin güzel kahramanı Sharon Stone da gönüllerde fırtınalar estiriyordu.

Sharon Stone: Gönüllerin frikikçisi-1

Filmin bir sahnesinde Sharon, kendini sorgulayan görevlilere gizemli ve karizmatik bir tavırla açıklamalar yapmaktadır. Bacak bacak üstüne atmış olan Stone, üste attığı bacağının yerini değiştirmeye karar verir. Bu anlık ve kritik kararla; halen konuşulan ve akıllara yer eden o meşhur frikik gerçekleşir.

Hollywood'da ve dünyanın pek çok ülkesinde onlarca güzel yıldız, onlarca frikik verdi. Gerçi bunların çoğu, paparazzilerin "mesleki" dikkatiyle sayfalara ve ekranlara yansıyan istemsiz görüntülerdi. Oysa ki, yönetmen Verhoeven'in de dehasıyla oluşturulan nefes kesici atmosfer ve "eşsiz" kamera açıları, Stone'un frikiğini frikiklerin en unutulmazı kılıyordu. Kendisini de gönüllerin frikikçisi. Yeri kolay kolay doldurulacağa da benzemiyor.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık