OFPOF

Sevmeseniz de İzlemeniz Gereken 7 Yabancı Dizi

-
1.9b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Sevmeseniz de İzlemeniz Gereken 7 Yabancı Dizi
5.917 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Anlatılan hikayesiyle ve verdiği mesajlarla mutlaka izlenmesi gereken, izledikten sonra sevebileceğiniz en iyi yabancı diziler...

1. Game Of Thrones

Game Of Thrones
Her yeni sezonu için aylarca beklediğimiz Game of Thrones, fenomen haline gelmiş en başarılı dizilerden biri. Özellikle yeni başlayanlara tavsiyemiz şu: "Adam başrol, o ölürse Dizi biter" demeyin, üzülürsünüz.

2. House Of Cards

House Of Cards
Kevin Spacey’nin başrolünde yer aldığı Dizi, uzun yıllar Beyaz Saray’da çalışan Francis’in başkanlığa adaylığını koyduktan sonraki hayatını anlatıyor. Francis, Saray’da olup biten her şeyi çok iyi bildiği için bu bilgileri zirveye giden yolda tehdit olarak kullanmaktan hiç çekinmiyor.

3. Sherlock

Sherlock
Meşhur Sherlock Holmes’un günümüze uyarlanmış versiyonudur. Her sezonu üç bölümden oluşan, en gizemli ve sürükleyici dizilerden biri. Her bölümde Sherlock ve ortağı John Watson yeni bir cinayeti çözmeye çalışsalar da, birbirini takip eden sabit bir hikayesi de bulunuyor.

4. Breaking Bad

Breaking Bad
Heisenberg efsanesi ile bizi tanıştırmış başarılı senaristi Vince Gilligan'a ne kadar teşekkür etsek az... Kanser olduğunu öğrenen Walter White'ın ailesinin rahat bir hayat yaşaması için verdiği savaşı 5 sezon soluğunuzu tutarak izleyeceğiniz garanti.

5. True Detective

True Detective
Yıllar önce yakalanamamış bir katil, günümüzde yeniden aranmaya başlanıyor. Her sezonu sekiz bölümden oluşan Dizi, katile yaklaştıkça Rust ve Martin ikilisinin hayatlarının nasıl etkilendiğini sürükleyici bir şekilde anlatıyor.

6. Fargo

Fargo
Her sezonu yaşanmış gerçek bir olayı konu alan Fargo'nun ilk sezonunda Minnesota’da gerçekleşen bir cinayetin ardından yaşananlar canlandırılıyor.

7. Hannibal

Hannibal
Empati kurma yeteneğini cinayet çözmek için kullanan Will, son çalıştığı davada bir psikiyatrdan yardım alıyor ve ortaya iyi bir ikili çıkıyor. Ama Will’in bilmediği, yalnızca izleyicinin gördüğü bir sır, dizinin heyecanını artırıyor.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.