OFPOF

Sevişme sahnelerinde oynayan 3 oyuncunun itirafları

-
3.2b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Sevişme sahnelerinde oynayan 3 oyuncunun itirafları
45.275 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Sanat için soyundum, kendim için seviştim. Rolüm için gerekirse ölürüm bile...!

Filmlerdeki sevişme sahneleri her zaman dikkat çekici, bazen de sinir bozucudur. Ama o sinirler aslında ayıplamaktan bozulmaz hiçbir zaman. Yok "sanat için soyundum", "rolüm gerektiriyorsa açarım saçarım" geyiklerini geçelim şimdi. Bazı sahneler var ki Porno filmlerden tek farkı mevzunun açık açık gösterilmemiş olması. Gerçek oyuncuların isimlerini gizleyerek o sahneler hakkındaki itiraflarına bir göz atalım istedik.

Bir gazeteci, sıradan bir iş gününü, kameralar ve set ekibi önünde anadan üryan bir şekilde “sevişerek” geçirmiş çok şöhretli üç oyuncuyla görüşmüş ve isimlerini vermemek şartıyla çok çarpıcı itiraflarda bulunmalarını sağlamış. Biz de isimlerini kendimize göre uyarladık. İşte onlardan bazıları:

İlk sevişme sahneniz nasıldı?

Ayça - Çekimden önce kız arkadaşlarım ve kız kardeşlerimle uzun uzun terapiler yaptım. İçim içimi yiyordu. Sete gittiğimde bana, soyunduğum zaman başka kimsenin buna cesaret edemeyeceği için oradaki en güçlü kadın olacağımı söylediler. Yüreklendiriciydi ve fakat adrenalin ve endişe, bir süre sonra rahatsızlık hissine dönüştü. Öğle yemeği için verilen aradan sonra sete döndüğümde çekimler arasında bornozumu giymek için sabırsızlanıyordum.

Sevişme sahnelerinde oynayan 3 oyuncunun itirafları-1

Emel - İlk sevişmeli iş günümde, mevzu, iki kişi arasında geçmiyordu. Ben, direkt 4 kişilik grup seksle başladım. Çekim öncesinde heyecandan kusacak gibiydim. Yönetmen “Motor!” diye bağırınca, ama, hemen kendime geldim; işime baktım. Çekim bitince “Amanın o bacağıma değen şu adamın şeyi miydi şimdi?” gibi düşüncelerle bornozuma koştum.

Sevişme sahnelerinde oynayan 3 oyuncunun itirafları-2

Mahmut - Benim ilk sevişme sahnem, bir acayipti. Sevişeceğim rol arkadaşımla birbirimize hafiften tutulmuştuk. Ama bir hamlemiz olmamıştı. Neyse, çekim zamanı geldiğinde ben acayip gergindim ve ereksiyon sağlayamadım. Birbirimizi gizliden gizliye sevdiğimiz rol arkadaşım hanımefendi, ben muvaffak olamayınca biraz kızdı ve benim hareketimi, daha doğrusu hareketsizliğimi, bir reddetme olarak algıladı. Ondan sonra onunla işler hep bir garip oldu.

Sevişme sahnelerinde oynayan 3 oyuncunun itirafları-3

Sizin ya da rol arkadaşınızın, çekim sırasında gerçekten tahrik olduğunuz deneyimler yaşadınız mı?

Ayça - Adını vermeyeyim ama bir aktör arkadaşım, sahnede üzerime boşaldı. Çaktırmadan çarşafa silindim. Neyse ki çocuk hoşuma gitmişti. Biraz gurur okşayıcı biraz da tuhaf bir durumdu. Üzerinde hiç konuşmadık. Onun için gerçekçi olsun diye mi boşalmıştı yoksa cazibeme kapılıp da kendini tutamamış mıydı bilmiyorum. 20 sene sonra onunla karşılaşınca aklıma ilk gelecek şey, “İşte kamera önünde karın bölgemle sevişen çocuk bu!” olacak.

Sevişme sahnelerinde oynayan 3 oyuncunun itirafları-4

Emel - Çıplakken tedirginlikten dolayı pek tahrik olan olmuyor. Ama giyinik sahnelerde erekte olan rol arkadaşlarım oldu. Bana gelince, tam olarak tahrik olduğum bir durum olmadı ama bazıları hoşuma gitti.

Sevişme sahnelerinde oynayan 3 oyuncunun itirafları-5

Mahmut - Sette tahrik olmak, bu mevzuyu eğlenceli hâle getirecek tek şey. Sette böyle bir Nirvana durumuna erişecek kadar şanslıysanız mevzu, “” olmaktan çıkar ve açık konuşalım; kim karşısındaki insanı tahrik ediyor olduğu için kendisini rahatsız hisseder ki? Herkesin bir egosu var. Özellikle de kadın oyuncuların... Bence erkek oyuncular için de asıl rahatsız edici olan, erekte olamamak. 

Sevişme sahnelerinde oynayan 3 oyuncunun itirafları-6


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık