OFPOF

Sevilen İki Karakteri Bir Araya Getiren Animasyon Filmi: Batman And Harley Quinn

-
352
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Sevilen İki Karakteri Bir Araya Getiren Animasyon Filmi: Batman And Harley Quinn
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

DC Comics evreninin birbirinden ünlü iki karakteri Batman ile Harley Quinn’i bir araya getiren animasyon, Batman and Harley Quinn yakında vizyonda.

1939 yılında DC Comics’in çizgi romanlarında ortaya çıkan Batman; henüz çocukken ailesinin öldürülmesine şahit olan milyarder Bruce Wayne’in bir alt kişiliği olarak yaratıldı. Yarasa temalı kostümüyle, Gotham şehrini suçluların dünyası olmaktan kurtaran Batman; geçmişten günümüze insanlar tarafından en çok sevilen kahramanlardan biri olarak gösterilip, bugüne kadar yer alan çizgi roman karakterleri içerisinde süper bir gücünün olmamasıyla da fark yaratıyor.Bunun yanında Harley Quinn ise Batman: The Animated Series için, Joker’in sağ kolu olarak yaratılan, karikatürist kişiliği, soğukkanlı espri anlayışı ve Joker’e olan aşkıyla adından söz ettiriyor. 

Yönetmenliğini Sam Liu, yazarlığını Bruce Timm ve James Krieg’in yaptığı filmin seslendirme kadrosunda Melissa Rauch, Kevin Conroy, Loren Lester, Paget Brewster gibi isimler bulunuyor.

film Konusu

Film; Batman ve Nightwing’in, Poison Ivy ve Floronic Man tarafından getirilen küresel bir tehdidi durdurmak için Joker’in eski kız arkadaşı Harley Quinn ile güçlerini birleştirmesini konu alıyor.

Film Seslendirmeleri

Bruce Timm prodüktörlüğünde hazırlanan filmde Batman’e Kevin Conroy, Harley Quinn’e ise The Big Bang Theory’nin yıldızı Melissa Rauch ses veriyor. animasyon filminin seslendirme kadrosunda Poison Ivy karakterine Paget Brewster, Floronic Man / Jason Woodrue karakterlerine Kevin Michael Richardson, Sarge Steel karakterine John DiMaggio ses veriyor.

Filmin henüz vizyon tarihi belli olmadı.

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık