OFPOF

Sevdiğinize İzlemesi İçin Mutlaka Önermeniz Gereken Jim Carrey Filmleri

-
2.6b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Sevdiğinize İzlemesi İçin Mutlaka Önermeniz Gereken Jim Carrey Filmleri
2.096 izlenme
-

Hollywood'un belki de en acayip aktörü olan Jim Carrey'nin mutlaka izlemeniz gereken filmleri

Aşağıda sıralı olan filmler aslında Jim Carrey'nin sadece Komedi filmlerinde çok iyi olmadığının kanıtı niteliği taşıyor. Birbirinden güzel Jim Carrey filmlerini sizler için hazırladım. Beğnememenize imkan vermeyecek nitelikte toparlandı hepsi, Jim Carrey ile kişisel bir sorununuz yok ise hepsini severek izleyeceğinizden eminim. 

1. YES MAN

YES MAN
Carl(Jım Carrey) bu filmde başrolü güzel oyuncu Allisson(Zooey Deschanel) ile paylaşıyor. Filmde hayatının sıkıcı dönemlerinin nirvanasında olan Carl arkadaşlarının çabasına rağmen sıkıcı ve rutin hayatını sürdürmeye devam eder. Ta ki herşeye evet diyen bir grup insanların bulunduğu sempozyuma katılana kadar. Sempozyumdan sonra hiç bir insana hayır dememeli eğer derse işler sarpa saracaktır.  Gülmek ve eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız bu film işinizi görecektir.

2. TRUMAN SHOW

TRUMAN SHOW
1998 yapımı olan bu filmin birde hastalığı var, psikolojide Truman Sendromu diye adlandırılan bu hastalık bu filmden sonra ortaya çıkıyor, ve çıkmakta haklıda. Filmin başlarında ilk etapda neler döndüğünü izleyicide anlamıyor, fakat daha sonra olaylar biraz daha değişiyor ve aslında her şey bir kurgudan ibaret olduğu anlaşılıyor. film içinde film diye adlandırılabilir. Filmi izlediğinizde etkisi kesinlikle sizinle birlikte olacaktır.

3. LIAR LIAR

LIAR LIAR
Sizce mesleği tamamen yalancılık olan biri ne kadar dürüst olabilir? Bu sorunun cevabını harikulade bir şekilde bu filmde bulabileceğinizden eminim.  Mesleği avukat olan Fletcher Reede(Jim Carrey) bütün duruşmalarını yalan söyleyerek kazanmıştır. İşler oğlunun doğum günündeki dilekten sonra değişir, babasının sadece yalan söylememesini dilemiştir, dileği kabul oldu ve Fletcher çok önemli bir duruşmanın eşiğindedir...  Sıkılmadan izleyeceğinizi garanti edebilirim.

4. ETERNAL SUNSHINE OF THE SPOTLESS MIND

ETERNAL SUNSHINE OF THE SPOTLESS MIND
Bizler bu filme aşığız, bu filmdeki esas adam ve esas kadına benzemek için bütün herşeyi yaptık, fakat bir türlü orjinal adını ezberleyip söyleyemedik. Filmimizin Türkçesi "Sil Baştan". 
Daha önce böyle bir film izlemediğinizi garanti edebilirim eğer bu filmi daha önce izmediyseniz. İyi seyirler...

5. THE NUMBER 23

THE NUMBER 23
Hiç alışık olmadığımız bir Jim Carrey bu filmde karşımıza çıkacak. Filmin ortalarında "noooluyoruuzzz ya" detirten bir filmden bahsediyorum, tabikide biraz ağır gelecektir hatta hayatınızdaki 23 sayılarını sorgulamaya başlatacak sizlere. Benim matematiğim kötü ben bu filmi izlemem demeyin! Matematikle aranızın iyi olmasına gerek yok dört işlem işinizi görecektir. 
Ortada herşeyi 23 sayısına endeksleyen bir psikopat yazar ve bir kadın cesedi var. Her şey o kitapta 23 sayısı ile birlikte sizleri bekliyor... merak ettiniz izleyin, izletin. 

6. FUN WITH DICK AND JANE

FUN WITH DICK AND JANE
Türkçesi her ne kadar 'Dick ve Jane İle eğlence' olsa da, filmi ülkemizde 'Dick Ve Jane İş Başında' olarak bulabilirsiniz. Bir iş adamı hayal edin ve batmak üzere olduğundan haberi olmayan şirkete müdür olarak atanmıştır. Çalışan olan eşi de o gazla işi bırakır ev yenilenir; televizyonuydu, çamaşır makinasıydı, havuzuydu... derken şirken bir gecede batar ve Dick işsiz kalır. eğlenceli olan kısım şimdi başlıyor...

7. MR. POPPER'S PENGUINS

MR. POPPER'S PENGUINS
New York'ta 6 penguen ile bir apartman dairesindesinde yaşammücadelesi veren bir iş adamı, penguenler hiç sandığınız kadar uslu hayvanlar olmadığını bizlere kanıtlayan bir film.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.