OFPOF

Scarlett Johansson: Gönüllerin Karadul'u

-
1.7b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Scarlett Johansson: Gönüllerin Karadul'u
4.363 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Black Widow, Scarlett Johansson sayesinde Marvel dünyasındaki hak ettiği yere ve değere kavuşmuş durumda.

Natalia “Natasha” AlainovnaRomanova... Nam-ı diğer Black Widow (Karadul). Black Widow'un KGB tarafından yetiştirilmiş, istisnai atletik kabiliyete sahip, süper becerikli bir katil ajan olduğunu belirtelim ki özellikle kendini (ve Natalia'yı) bilmez birtakım erkek şahsiyet, arkaik bir zihniyetle, "Nataşa"yı duyar duymaz yüzlerine yayılan o müstehzi ifadeyi ve kıkırdamalarını hemen kesiversin (!)

Scarlett Johansson: Gönüllerin Karadul'u-1

Black Widow, çizgi roman severlere birçok süper kahramanı beyaz perdede bir arada görme fırsatı sunan ve bu sayede çok da beğenilen Avengers serisinin seyirci nezdinde kazandığı başarı neticesinde çevrilmiş olan ikinci filmi “Avengers: Age of Ultron”da da arz-ı endam eyliyor. Kendisini, yine Avengers, Iron Man 2 ve Captain America: The Winter Soldier'daki görece daha kısa görünmüş olduğu filmlerdeki gibi güzeller güzeli Scarlett Johansson canlandırıyor. Ve böylece Scarlett Johansson, gönüllerin Karadul'u oluyor.

Scarlett Johansson: Gönüllerin Karadul'u-2

Scarlett Johansson'un hayat verdiği Black Widow, bu filmde Marvel sinema dünyasının diğer filmlerinde olduğundan daha önemli bir rol oynuyor. İlk olarak Iron Man 2'de gizli kimlikli bir S.H.I.E.L.D. ajanı olarak karşımıza çıkan Black Widow, Scarlett Johansson'un yorumu ve gizemli ve çekici karaktere “cuk” oturan fiziğiyle git gide yıldızlaşıyor. Karadul, Johansson'un ekran ışığı ve oyunculuğuyla yan karakter olarak dahil olduğu filmlerde giderek daha fazla ekranda kalmaya başladı.

Scarlett Johansson: Gönüllerin Karadul'u-3

Şu anda Marvel'in açıklamış olduğu böyle bir planı yoksa da senede ortalama 5 süper kahraman filminin vizyona girdiği bu dönemde Scarlett Johansson'un parlattığı Black Widow karakterinin müstakil bir filminin de geleceğini beklemek, çok da safça olmaz.

Scarlett Johansson: Gönüllerin Karadul'u-4


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık