OFPOF

Şaşırtıcı, Gizemli ve Etkileyici: İzledikçe Kafa Açan Filmler

-
1.1b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Şaşırtıcı, Gizemli ve Etkileyici: İzledikçe Kafa Açan Filmler
0 izlenme
-

Bu şaşırtıcı, gizemli ve bilim kurgu tarzı filmleri izlerken şaşıracak izledikten sonra iyi ki izlemişim diyeceksiniz.

Coherence

Coherence

Bir grup arkadaş, bir meteorun dünyaya yaklaştığı bir gece buluşmaya karar verirler. Elektronik cihazları bozulur ve dış dünyayla iletişimleri kesilir. Ve ortaya büyük bir gizem çıkar.

1408

1408

Korkunç ve hayaletli mekanları gezen ve ifşalayan bir korku kitabı yazarı, Dolphin Hotel adlı bir otelde kariyerinin doruğu olabilecek bir oda keşfeder. 1408 numaralı oda. film Stephen King'in kitabından uyarlanmıştır.

Arrival

Arrival

dünya'ya koloni halinde inen 7 tane uzay aracındaki uzaylıların ne dediklerini anlaması için devlet, uzay araçlarına dil profesörü ve bilim adamı yollar. Gelenler bir tehdit mi yoksa dost mu öğrenmeye çalışırlar.

Oblivion

Oblivion

Dünyaya kalan kaynakları kontrol etmek için gönderilen bir uzman, kendisi ve görevi hakkındaki bildiklerini sorgulamaya başlar.

Looper

Looper

2074'te bir mafya birinden kurtulmak isterse, hedefi geçmişe bir suikastçının beklediği bir yere yollayarak hedeften kurtulur. Suikastçı olan Joe'nun , geçmişten gelen ve öldüremediği bir hedefle bir bağı olduğu ortaya çıkar.

Trance

Trance

Bir sanat müzayedecisi, hipnoterapist ile çalışan bir suç çetesi ile kayıp bir sanat eserini bulmak için işbirliği yapar.

Minority Report

Minority Report

Gelecekte özel polis birimleri suçları daha işlenmeden önce tespit etme yolunu bulurlar. Ama ahlaki olarak sorgulanan bu bölümün şefi bir sonraki suçun kendisinin olduğunu öğrenir.

Equilibrium

Equilibrium

Faşist bir gelecekte, tüm duygular yasadışı kabul edilir ve ilaç ile duygular önlenir. Kanun görevlisi bir adam sistemi sorgulamaya başlar.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.