OFPOF

Sarah Winchester'ın Meşhur Hikayesini Anlatan Korku Filmi: Winchester

-
477
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Sarah Winchester'ın Meşhur Hikayesini Anlatan Korku Filmi: Winchester
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Peter ve Michael Spierig'in yönetmen koltuğunda oturduğu, aynı zamanda Tom Vaughan ile birlikte senaryosunu kaleme aldıkları efsane korku filmi.

Peter ve Michael Spierig'in yönetmen koltuğunda oturduğu, aynı zamanda Tom Vaughan ile birlikte senaryosunu kaleme aldıkları korku filminin oyuncu kadrosunda Helen Mirren, Sarah Snook ve Jason Clarke yer alıyor. Winchester, Bullitt Entertainment, Diamond Pictures ve Blacklab Entertainment tarafından finanse ediliyor ve Diamond Pictures uluslararası dağıtımını üstleniyor. 

film Konusu

Film Sarah Winchester'ın meşhur hikayesini anlatıyor. Bilinen hikayeye göre Winchester Tüfekleri servetinin varisi Sarah Winchester, 19.yy sonlarında kızının ve kocasının ölümünün üzüntüsüyle Boston'da bir medyuma gider. Medyum kendisine Winchester tüfekleriyle ölenlerin ruhlarının kendisine musallat olduğunu, ruhların kendisini affedebilmesi için sürekli bir ev inşa ediyor olması gerektiğini söyler. 1884'te Sarah Winchester San Jose'deki malikanenin yapımına başlar ve durmaksızın devam eder. Nihayetinde Winchester Malikanesi devasa bir hale gelir. Çıkmaz koridorlar, karmaşık odalar ve boş duvarlara açılan kapılarla tamamen hayaletlerin kafasını karıştırmak için dizayn edilmiştir. 

Film Oyuncuları ve Rolleri

Filmin başrol oyuncusu Helen Mirren, Sarah Winchester'ı canlandırıyor. Filmde Mirren'in dışında ayrıca Sarah Snook, Eric Price rolünde Jason Clarke, Angus Sampson ve Nancy Miller rolünde Emily Wiseman yer alıyor.

Vizyon Tarihi

22 Şubat 2018

Filmin fragmanı henüz yayınlanmadı fakat önümüzdeki günlerde yayınlanması bekleniyor. Filmden tek görüntü yayınlandı o da filmin nasıl ilginç bir film olabileceğinin sinyallerini veriyor.

Sarah Winchester'ın Meşhur Hikayesini Anlatan Korku Filmi: Winchester-v1jy246fwj


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık