OFPOF

Sanat İçin Soyunan 20 Ünlü

-
5.3b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Sanat İçin Soyunan 20 Ünlü
49.913 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Sanat için soyunan, sinemada çıplak görmeye alıştığımız oyuncuların bazılarını sizler için listeledik.

sinema dünyasında, özellikle son yıllarda çıplaklık çok doğal bir hal almış durumda. Öyle ki konusu tamamen cinsellik olan filmlerin sayısı epey arttı. sanat için soyunulan filmlerin olduğu sinema dünyasında, bazı oyuncular var ki ‘’Yine mi soyunmuş?’’ dedirttiriyor. İşte çıplak görmeye alıştığımız oyuncular.

1. Scarlett Johansson

Scarlett Johansson
"Güzel değil" diyenin sopayla kovalanmasına sebep olan Scarlett Johansson, güzel olduğu kadar bir o kadar da cesur. Rahatça soyunan Scarlett, Under The Skin, Match Point, Don Jon ve daha birçok film için soyunarak, çıplak görünmeye alıştı.

2. Monica Bellucci

Monica Bellucci
Yaşlanmayan güzel oyuncu Monica Bellucci’yi yıllardır çıplak görmeye alışığız. Özellikle Irreversible filmindeki sahneleri ‘yok artık’ dedirtten Bellucci’yi ileride yine çıplak görür müyüz bilinmez ama bugüne kadar olan filmleri için kendisine teşekkürü bir borç biliriz.

3. Ewan Mcgregor

Ewan Mcgregor
Başarılı İskoç oyuncu Ewan Mcgregor, çıplaklığı sevenlerden. Young Man ve özellikle I Love You Phillip Morris filmlerinde bolca çıplak ve daha fazlasını gördüğümüz Mcgregor, bu listeye kolaylıkla giriyor.

4. Demi Moore

Demi Moore
Striptiz filmi ile bir zamanların yılbaşı gecelerinin vazgeçilmezi olan Demi Moore, sırf bu yüzden bile listeye girebilir.

5. Amber Heard

Amber Heard
Genç ve güzel oyuncu Amber Heard, nedense çoğu filminde baştan çıkartıcı kız rolünde oynuyor. Biz de artık soyunmasına alıştık.

6. Anne Hatteway

Anne Hatteway
Tatlılığı ve sempatikliği ile gönlümüzde taht kuran anne Hatteway, gittikçe çıplaklaşıyor ve biz de kendimizi aldatılmış gibi hissediyoruz.

7. Shia LaBeouf

Shia LaBeouf
Shia da da Hatteway etkisi görülüyor. Bir zamanların sempatik çocuğu artık giyinik olmayı unuttu. Özellikle Nymphomaniac filminde göstermiş olduğu çıplaklık ortada.

8. Daniel Craig

Daniel Craig
James Bond olarak da tanıdığımız Daniel Craig’i de çıplak olarak görmeye alıştık. Love is The Devil filmindeki sahneleri oyuncunun en cesur sahnelerindendir.

9. Viggo Mortensen

Viggo Mortensen
1958 doğumlu eski kurt Mortensen, yıllara meydan okuyarak çıplak olmaya devam ediyor. Çıplaklığı artık nasıl görüyorsa Eastern Promises filminde çıplak şekilde dövüş sahneleri vardır.

10. Sharon Stone

Sharon Stone
Temel İçgüdü filmindeki o meşhur sahnesi ile akıllardan çıkmayan Stone'u, aynı zamanda bu akımı başlatan insan olarak da düşünebiliriz.

11. Ryan Reynolds

Ryan Reynolds
Klişe tabirle genç kızların sevgilisi olan Ryan Reynolds, son yıllarda çıplak olmaya başladı ve kendini yavaş yavaş çıplaklığa alıştırıyor.

12. Michelle Williams

Michelle Williams
Tatlılığı ile zaten kendini bolca izlettiren Michelle Williams, çıplaklığına alıştırdı ve hem tatlı hem çıplak kontenjanından listeye rahatça giriyor.

13. Amy Adams

Amy Adams
İtalya doğumlu güzel oyuncu Amy Adams, 40 yaşını doldurmuş olsa da, hala film sırasında 'acaba soyunacak mı' diye düşündürüyor.

14. Channing Tatum

Channing Tatum
Son zamanların popüler oyuncusu Tatum, Striptiz Kulübü adlı filmde oynamasından da anlaşılacağı üzere sanat için soyunanlardan.

15. Jude Law

Jude Law
Geniş bir hayran kitlesi olan Jude Law da çıplak görmeye alışık olduğumuz oyunculardan.

16. Kate Winslet

Kate Winslet
Oscar ödüllü İngiliz oyuncu, Titanic filminden beri zyıflamaya ve soyunmaya devam ediyor.

17. Eva Green

Eva Green
Fransız aksanlı İngilizce konuşmasına hayran kaldığımız güzel oyuncu Eva Green, son olarak Sin City filmindeki çıplak sahneleri ile de gündeme gelmişti.

18. Kevin Bacon

Kevin Bacon
Sayısını kendisinin bile unuttuğu kadar filmde oynayan Kevin Bacon, filmlerde oynamanın yanında çıplaklığa da alışmış durumda.

19. Christian Bale

Christian Bale
Her filmi için 20-30 kilo veren veya alan Bale, bu başarısını göstermek için her filminde de soyunuyor.

20. Hugh Jackman

Hugh Jackman
Başarılı oyuncu Hugh Jackman, film sırasında ''Bakın ne güzel vücudum var'' demek için soyunmadan duramıyor.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.