OFPOF

Romantik Komedi "Dönerse Senindir" Geliyor

-
776
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Romantik Komedi "Dönerse Senindir" Geliyor
762 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Murat Boz, Yasemin Allen ve İrem Sak'ın başrolleri paylaştığı filmin yönetmenliğini Erol Özlevi üstleniyor. Film Aralık ayında vizyonda olacak.

"Hadi İnşallah" ve "Kardeşim Benim" filmleri ile oyunculuğa atılan, genç kızların sevgilisi Murat Boz yepyeni bir film ile karşımıza çıkıyor. Yakışıklı oyuncuya başrollerde komedinin yeni yüzlerinden İrem Sak ve pek çok projede boy gösteren Yasemin Allen eşlik edecek.

"Dönerse Senindir" adını alan romantik Komedi yapımında senaryoya Gizem Elçi ve Oğulcan Türe imza atacak. Filmin yönetmen koltuğunda ise Sürgün ve Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda filmlerinden tanıdığımız Erol Özlevi oturuyor. Filmin çekimlerinin devam ettiği de gelen bilgiler arasında. 

Filmin Konusu

Reklam fotoğrafçılığı yapan Mehmet (Murat Boz), çok sevdiği ve hayatının aşkı diye nitelediği sevgilisi Selin'den (Yasemin Allen) ayrıldıktan sonra kalbini tekrar kazanabilmek için elinden ne geliyorsa yapmaya karar verir. Bu amacına ulaşabilmek için arkadaşı Defne'den (İrem Sak) de yardım isteyecektir.

Filmin Oyuncuları

Murat Boz

Filmde reklam fotoğrafçısı Mehmet rolünü canlandıracak.

İrem Sak

Mehmet'in arkadaşı Defne'yi oynuyor.

Yasemin Allen

Mehmet'in hayatının aşkı Selin rolüne hayat veriyor.

Vizyon Tarihi

23 Aralık 2016


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık