OFPOF

Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi Filmi Aralık'ta Vizyonda

-
656
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi Filmi Aralık'ta Vizyonda
635 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yıldız Savaşları film serisinin dokuzuncu filmi ve bu serinin hikayesiyle desteklenmemiş ilk film özelliğine sahip film Aralık ayında vizyona giriyor.

Rogue One: A Star Wars Story (Türkçesi: Haydut Bir: Bir Yıldız Savaşları Hikayesi), ya da sadece Rogue One, Gareth Edwards tarafından yönetilen ve görsel efekt yönetmeni John Knoll'dan gelen bir fikir ile Gary Whitta and Chris Weitz tarafından yazılmış olan 2016 yapımı Amerikan epik uzay operası filmi. Yıldız Savaşları film serisinin dokuzuncu filmi ve bu serinin hikayesiyle desteklenmemiş ilk film. Filmin başrollerinde, Felicity JonesDiego LunaRiz AhmedBen MendelsohnDonnie YenJiang Wen, Forest WhitakerMads MikkelsenAlan Tudyk ve Jonathan Aris yer almaktadır.                                     

Filmin yapımcılığı Lucasfilm tarafından üstlenildi. Temel çekimler Ağustos 2015'in başlarında Elstree Studios'da başladı. Film 16 Aralık 2016'da yayınlanmak üzere ayarlandı.         

Filmin Konusu

Lucasfilm'in yeni "ara dönem filmlerinden ilki" olarak lanse edilen yapım bir grup beklenmedik kahramanın, imkansız görünen Ölüm Yıldızı planlarını çalma görevi için bir araya gelme hikayesini anlatacak. Film, Death Star'ın planlarını çalmak için bir araya gelen bir ekibin mücadelesini merkezine alıyor ve 1977 tarihli Yıldız Savaşları: Bölüm IV'ten öncesini anlatıyor. Bu filmde Jyn Erso (Felicity Jones) ve bir grup isyancı, imkansız gibi görünen Ölüm Yıldızı'nı çalabilme planı için güçbirliği yapacak.

Film Oyuncuları ve Rolleri

Başrollerde Felicity Jones; Jyn Erso rolünü, Riz Ahmed; Bodhi Rook rolünü, Diego Luna; Captain Cassian Andor rolünü ve Forest Whitaker; Saw Gerrera rolünü canlandırıyor. Diğer rollerde ise; Ben Mendelsohn ,Director Orson Krennic rolünü, Donnie Yen, Chirrut Imwe rolünü, Jiang Wen, Baze Malbus rolünü ve Alan Tudyk, K-2SO rolünü oynuyorlar.

Vizyon Tarihi:

16 Aralık 2016

Filmin Fragmanı


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.