OFPOF

Reyting Rekortmeni Söz Dizisindeki Oyuncuların Rolleri Nelerdir?

-
627
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reyting Rekortmeni Söz Dizisindeki Oyuncuların Rolleri Nelerdir?
0 izlenme
Ofpofer
-

Star TV ekranlarında, reyting rekoru kıran "Söz" dizisindeki oyuncuların dizi rollerini sizler için açıkladık.

Star TV ekranlarında, Özel Kuvvetler Tim’in de “Gözün arkada kalmasın” sloganıyla reytingleri alt-üst eden Söz dizisinde oynayan her bir oyuncu, rolleri ile gönüllerde adeta taht kurmuş durumdadır. İzlenme sayısı oldukça fazla olan dizide birçok karakter, kendi üzerine düşen görevi layıkıyla yaparak umulanın da üstünde bir başarı sağladı.

Peki Söz dizisinde oynayan oyuncuların sevilen rolleri nedir? İşte sizler için bunu araştırdık.

Tolga Sarıtaş

Tolga Sarıtaş

Dizideki adı Yavuz Karasu’dur. Tim komutanı görevindedir. Kıdemli Üsteğmen rütbesindedir. Liderlik ve askerlik konusunda oldukça başarılıdır. Ekipteki komutandır. aşk, onu hiç yalnız bırakmamaktadır. Ülkesini çok sevmektedir. Ülkesi için gerekirse canını verecek derecede fedakardır. Karizması ve zekası inanılmaz derecede iyidir.

Aybüke Pusat

Aybüke Pusat

Dizideki adı Bahar Kutlu’dur. Zengin bir ailenin kızıdır. Ailesi, hastane zincirlerine sahiptir. Yardımsever ve egosu olmayan bir doktor olması dikkat çekmektedir. Ailesinden uzaklaşması onu daha da güçlü bir karakter haline getirmiştir. İşini aşırı derecede sevmektedir. Dizideki olaylar zinciri onu bir komutan ile tanışmaya kadar sürükleyecektir.

Meriç Aral

Meriç Aral

Eylem Mercier dizideki adıdır. Babası Fransız, annesi ise türk olup, savaş muhabirliği ve fotoğrafçılığı yapmaktadır. Üniversite yılları hiç parlak olmayıp farklı eylemlerde yer almıştır. Bundan dolayı gözaltına da alınmıştır. Muhalefete dahil olan bir internet gazetecisi olması dikkat çekmektedir. Çalıştığı bölgede bir Tim askerine aşık olması bütün bildiklerini tekrardan sorgulamasına neden olacaktır.

Nihat Altınkaya

Nihat Altınkaya

Dizide Erdem Korkmaz adındadır. Görevi ise Tabur Komutanıdır. Rütbesi ise Yarbaydır. Askerleri için her şeyi yapmaya hazır bir komutandır. En kritik ve en son kararlar ona aittir. Kuralcı ve disiplinlidir. Ayrıca babacan bir yanı da bulunmaktadır. Her askerin derdini nerede ise kendi derdi gibi görmektedir. Civar köylerle de ilişkisi gayet iyidir.

Atakan Arslan

Atakan Arslan

Dizideki adı ise Zafer Yaman’dır. Tim Komutanı yardımcısıdır. Üsteğmen rütbesindedir. Lakap olarak ise “Geveze” denilmektedir. Sabah herkesten önce kalkar ve antrenman yapar. Ekipteki en çalışkan kişidir. Kendi halinde bir kişiliktir. Sporu aşırı derecede sevmektedir. Disiplinli bir aileden gelmektedir.

Burak Sevinç

Burak Sevinç

Fethi Kulaksız adında dizide yer almaktadır. Görevi ise hafif silah uzmanıdır. Üstçavuş rütbesini taşımaktadır. Lakabı "Avcı”dır. Okumayı seven, kültürlü ve farklı bir kişiliğe sahiptir. Milli Okçuluk şampiyonluğu yaşamıştır. Tim'deki keskin nişancıdır.

Görkem Sevindik

Görkem Sevindik

Mücahit Serdengeçti adı ile dizide oynamaktadır. Ağır silah uzmanıdır. Rütbesi ise Üstçavuştur. Lakabı ise “Keşanlı”dır. Atılgan ve deli dolu bir mizaca sahiptir. Operasyonlarda asla hiçbir şeyden korkmamaktadır. Bunları yalnızca şehit olmak için istemektedir. Bunun nedeni ise sülalesindeki herkesin şehit olmasıdır.

Mustafa Yıldıran

Mustafa Yıldıran

Ali Haydar Bozdağ adı ile rol almaktadır. Muharebe Uzmanı görevindedir. Başçavuştur. Lakabı ise “Hafız”dır. Bulundukları bölgeyi çok iyi bilmektedir. Hafızlığı ise gerçektir. Ailesi oldukça dindardır. Boş ve gereksiz yere konuşmaz. Hikmetli ve bilgili sözleri konuşmayı sevmektedir. Soğukkanlılığı ve sabrı ile dikkat çekmektedir.

Eren Vurdem

Eren Vurdem

Dizide Ateş Acar adını kullanmaktadır. Görevi ise istihbarat uzmanıdır. Lakap olarak “Karabatak” olup, rütbesi ise Başçavuştur. Bayrak, onun için annesi ve babasıdır. Bunun nedeni ise yetim olmasıdır. Kılık değiştirme de ve kamuflaj olmada üzerine yoktur. Çapkın bir istihbaratçıdır. Kadınların kalbini kazanmada oldukça ustadır.

Aytaç Şaşmaz

Aytaç Şaşmaz

Feyzullah Altıparmak olarak dizide istihkam uzmanı rolünde oynamaktadır. Uzman çavuştur. “Çaylak” lakaplıdır. Timdeki en geç kişidir. Özel kuvvetlerde olduğunu, annesine düşkünlüğü sebebi ile kendisine söylememiştir. Annesi, Feyzullah’ı Muğla’da Turizm Jandarma olarak bilmektedir.

Nil Günal

Nil Günal

Fedakar, ailesine bağlı bir kadındır. Ayrıca tabur komutanı Erdem’in eşidir.

Ece Okay

Ece Okay

Dizide Funda Kutlu adı ile rol almaktadır. Dominant bir anne olması yanında hastaneler zinciri sahibidir. Kızı Bahar’dır. Onun kariyerindeki gidişatı dahi Funda belirlemiştir. Alacağı kararlar nedeni ile kızıyla ters düşmektedir.

Melissa Yıldırımer

Melissa Yıldırımer

Fatma Bozdağ olarak dizide rol almaktadır. Cefakar bir kadın olması yanında eşi, timdeki Hafız’dır. Hafız’ı çok sevmektedir. Hamileliği ise sorunlu geçmektedir.

İlayda Ildır

İlayda Ildır

Nazlı Korkmaz olarak rol almaktadır. Tim komutanı Erdem’in neşeli kızıdır. Okulunda keman bölümünde öğrencidir. Karabayır’da başına gelenler nedeni ile kalmak zorundadır.

Sertaç Kılıç

Sertaç Kılıç

Namı diğer Çolak'tır. Acımasız, zalim, kurnaz ve zekidir. Çıkarı için her türlü fenalığı yapabilir. En kötüyle bile anlaşma yapabilir. Ahlak ve ilkesi asla bulunmaz. Üsteğmen Yavuz'u, kardeşinin ölümünden sorumlu tutmaktadır.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.