OFPOF

Recep İvedik 5 Geliyor

-
979
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Recep İvedik 5 Geliyor
902 izlenme
Ofpofer
-

Recep İvedik 4 filmi ile tüm zamanların seyirci rekorunu elinde bulunduran Recep İvedik serisi 5. film ile devam ediyor.

Recep İvedik serisi yerli gişelerde her filmiyle zirveye çıkmayı başarmıştı. Sevilen serinin 5. devam halkası için çalışmaların devam ettiği de bilinenler arasındaydı. Nihayet Recep İvedik 5 için vizyon tarihi de açıklandı

İlk 3 filmi birer yıl arayla gelen serinin 4. filmi ise seyircilerini 4 yıl bekletmişti. 2015 yılında vizyona giren 4. devam halkasının ardından ilk önce Celal ile Ceren ardında da Osman Pazarlama filmlerini izleyicilerle buluşturunca Recep İvedik serisinin devamının gelmeyeceği iddaa edilmişti. Fakat Şahan Gökbakar Instagram hesabından ikonik bir hal alan Recep İvedik filminin devamının geleceğini ve film için cast arayışında olduğunu bildirdi. Ayrıca instagram hesabında paylaştığı fotoğrafın altına ''Recep İvedik 5 için cast seçmeleri başladı. Her filmimizde olduğu gibi yine yeni yüzlere ve yeteneklere kapımızı açıyoruz. Filmde rol almak isteyen herkesi özgeçmişini, fotoğraflarını ve varsa videolarını göndermeye davet ediyorum'' diyerek mesajda belirttiği mail adresine yollamaya davet etti.

Recep İvedik 5 filminin vizyon tarihi ise 17 Şubat 2017 olarak seçildi.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.