OFPOF

Rachel Weisz ve Colin Firth'ün Başrollerde Olduğu Dram Filmi: The Mercy

-
333
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Rachel Weisz ve Colin Firth'ün Başrollerde Olduğu Dram Filmi: The Mercy
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

İngiliz iş adamı ve amatör yelkenci Donald Crowhurst'ün trajik öyküsünü beyaz perdeye taşıyan The Mercy filmi yakında vizyonda.

Rachel Weisz ve Colin Firth'ün başrolleri üstlendiği filmin kadrosunda David Thewlis, Genevieve Gaunt, Jonathan Bailey, Andrew Buchan da bulunuyor. Yönetmen koltuğuna James Marsh'ın oturduğu filmin senaryosunda ise Scott Z. Burns imzası var.

film Afişi

Rachel Weisz ve Colin Firth'ün Başrollerde Olduğu Dram Filmi: The Mercy-9uisfl9m2i

Film Konusu

1968–1969 tarihleri arasında düzenlenen ve dünya çevresinde ilk solo yelken yarışı olan Sunday Times Golden Globe yarışı, trajik bir olaya sahne olmuştu. Batmakta olan işini kurtarmanın yolunu yarışı kazanmak ve para ödülünü almakta gören Crowhurst, yarışta kestirmeden gitmek için bir plan yapmıştı. Yolculuğun erken safhalarında zorluklarla karşılaşan iş adamı, yanlış rotalar bildirerek, dünya çevresinde tam bir dönüşü tamamlamadan bitiş noktasına ulaşmaya çalıştı. Gizlice rotasını terk eden Crowhurst'ün ardında bıraktığı kanıtlar, okyanusta tek başına kalmanın onu delirttiği ve intihara sürüklediği yönünde olmuştu.

Film Oyuncuları ve Rolleri

Clare Crowhurst rolüyle Rachel Weisz ve Donald Crowhurst rolüyle Colin Firth'ün başrolleri üstlendiği filmin kadrosunda Rodney Hallworth rolüyle David Thewlis, Miss Teignmouth rolüyle Genevieve Gaunt, Wheeler rolüyle Jonathan Bailey, Ian rolüyle ise Andrew Buchan bulunuyor.

Vizyon Tarihi

9 Şubat 2018 tarihinde İngiltere'de vizyona girecek filmin Türkiye vizyon tarihi henüz bilinmiyor.

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık