OFPOF

Prömiyerini Venedik Film Festivali’nde Yapan Suç ve Drama Filmi: Sweet Country

-
1.6b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Prömiyerini Venedik Film Festivali’nde Yapan Suç ve Drama Filmi: Sweet Country
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Prömiyerini Venedik Film Festivali’nde yaptıktan sonra onlarca festivalde gösterilen wester ve dram filmi “Sweet Country” vizyona giriyor.

Avustralyalı yönetmen Warwick Thornton'ın yönettiği western filmi “Sweet Country”de başrolü Hamilton Morris üstleniyor. Hamilton Morris’e filmde Sam Neill, Ewen Leslie, Bryan Brown, Thomas M. Wright ve Matt Day eşlik ediyor. harika görüntülere sahip filmin görüntü yönetmenliğini de Dylan River ile birlikte yönetmen Warwick Thornton yapıyor.

film Afişi

Prömiyerini Venedik Film Festivali’nde Yapan Suç ve Drama Filmi: Sweet Country-0ilm527mlm

Film Konusu

Orta yaşlı Aborijin bir adam olan Sam, Avustralya'nın Kuzey Bölgesi'ndeki bir vaiz için çalışıyordur. Huysuz bir savaş gazisi olan Harry komşu bir karakola geçtiğinde vaiz, Sam ve ailesini Harry'ye yardım etmek ve sığır alanlarını tazelemeleri için gönderir. Ancak Sam'in acımasız ve hırçın Harry'le olan ilişkisi çabucak bozulur ve Sam'in Harry'yi kendini savunurken öldürdüğü şiddetli bir çatışmada sonuçlanır. Sonuç olarak Sam beyaz bir adamı öldürmekten aranan bir suçlu olur ve eşi ile beraber kaçmak zorunda kalır. Yerel kanun adamı Fletcher'ın önderliğinde bir grup Sam'i aramaya başlar. Fakat olay hakkında gerçekler ortaya çıktıkça, halk gerçekten adil olunup olunmadığını sorgulamaya başlar.

Film Oyuncuları ve Rolleri

Sam Kelly rolünde Hamilton Morris, Fred Smith rolünde Sam Neill, Harry March rolünde Ewen Leslie, Sergeant Fletcher rolünde Bryan Brown, Mick Kennedy rolünde Thomas M. Wright ve Judge Taylor rolünde ise Matt Day yer alıyor.

Vizyon Tarihi

Film, ilk olarak 8 Şubat 2018 tarihinde Avustralya'da vizyona giriyor. 9 Mart 2018 tarihinde ise İngiltere'de vizyona girecek filmin Türkiye vizyon tarihi henüz bilinmiyor.

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık