OFPOF

Polat Alemdar'ın 7 tonu

-
536
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Polat Alemdar'ın 7 tonu
8.985 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Kurtlar Vadisi’nin fenomeni Polat Alemdar’ın mücadele dolu uzun soluklu yaşamından yedi farklı ruh halini mercek altına aldık.

Şu bir gerçek ki Necati Şaşmaz'ın canlandırdığı Polar Alemdar'ın nefret edeninden çok seveni var ülkemizde. Polat Alemdar, farklı tonlarla bezeli Dizi karakterlerinden bir tanesi. Abartılı aksiyon sahnelerini saymazsak, halkın içine sindirdiği, bağrına bastığı kahramanların başında geldiğiyse yadsınamaz. Bunca yıllık serüveninde tüm yönlerini sergilemekten kaçınmayan Polat’ın hayatındaki yedi faklı tonu hatırlayalım:

1. Alaycı Polat:

Polat Alemdar'ın 7 tonu-1

Ciddi görünümünün arasında düşmanını alaya almayı da bilir Polat Alemdar. Yola gelmeden önce buna en çok maruz kalanlarsa Zaza ve Halo Dayı'dır.

2. Aşık Polat:

Varsa Elif, yoksa Elif... Polat Alemdar’ın nefes almayı unutacağı ama aşkını unutmayacağı sevgilisidir o. Polat Alemdar'ın kalbinde ölümsüz bir yer edinmek, başka güzele nasip olmayacaktır.

3. Düşünceli Polat:

Polat Alemdar'ın 7 tonu-2

Genelde düşüncelidir Polat. Aklında memleket meseleleri, düşmanları ve alınacak intikamlar gezer durur. Bu sebeple az güler, pek az coşar.

4. Neşeli Polat:

Sevdiklerinin yanında, sayılı zamanlarda neşelidir Polat Alemdar. Keyfine diyecek yoktur ama değecek o kadar çoktur ki keyfinin ömrü uzun sürmez.

5. Öfkeli Polat:

Polat Alemdar'ın 7 tonu-3

O kadar sıklıkla rastlanan bir durumdur ki sakin Polat’ın rutini haline gelmiştir. Malum, düşman çok, öldür öldür bitmiyor. Öfkelenmemek elde değil!

6. Soğukkanlı Polat:

Polat Alemdar'ın 7 tonu-4

Kafasına silah dayandığında bile sakindir Polat. Ya ölümden korkmadığı için ya da kefeni yırtmaya alışkın olduğu için; paniklemez. Bu haliyle de çatır çatır çatlatır düşmanlarını.

7. Üzgün Polat:

Polat Alemdar'ın 7 tonu-5

Üzülür tabi, o da insan neticede. Hatta ağlar bile. Oğlunun ardından döktüğü gözyaşları tüm ülkeyi sele boğmuştur.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık