OFPOF

Pixels 8-Bit - Film Kritiği

-
2.1b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Pixels 8-Bit - Film Kritiği
3.097 izlenme
Ofpofer
-

Pixels, eski 8-bit atari oyunlarını hatırlatması ile eğlenceli güzel bir film

Pixels, eski 8-bit atari oyunlarını hatırlatması, seksenli ve doksanlı yıllarda çocukluğu geçmiş bir jenerasyonu heyecanlandırmasıyla güzel, eğlenceli ve keyifli bir aksiyon sunuyor.

Çocukluğunda çok iyi bir atari oyuncusu olan Sam, girdiği yarışmada ikinci olunca oyunlardan vazgeçer. Yıllar sonra, oynadığı oyunlarda karşısına çıkan oyun kahramanları, artık eğlenmek için değil, savaşmak için gelmiştir. Sosyal medyada zamanında çokça paylaşılan, Patrick Jean' in 2010 yılında çektiği animasyon kısa filmin uzun metraja kotarılmış hali, tabiki Hollywood un kendince bakışıyla. 

Pixels 8-Bit - Film Kritiği-o41r1ivegm

Filmi seyrederen belirli bir zumre filmden ayrıca keyif alacaktır. Zamanında başında saatler geçirerek eğlenilen oyun kahramanlarını tekrar görmek inanın çok daha keyifli oluyor. film, süresi boyunca sıkmadan, eğlendirerek geçiyor. Bu tarz bir fikrin gerektirdiği görsel efekt ve CGI teknolojisi de filme ayrıca bir görsellik ve zenginlik katıyor. Donkey Kong, Pac-Man, Alien Invaders, Paper Boy vb bir sürü oyun kahramanını film içinde görmek mümkün. Hele ki filmin sonlarına doğru pür dikkat izleyeceğinizi söyleyebilirim; hangi tanıdık kahramanı görebilirim diye.

Pixels 8-Bit - Film Kritiği-6ttdd9sqjo

Kahramanların dışında oyuncu kadrosu da oldukça zengin. Adam Sandler, Kevin James, Michelle Monaghan, Peter Dinklage, Sean Bean, Brian Cox oyuncular arasında yer alıyor. Yönetmen ise Chris Colombus. Evde Tek Başına ve Harry Potter filmlerinin de yönetmeni. 

Pixels 106 dakikalık süresince sizi sıkmadan, eğlendirerek güzel bir vakit geçirttirecektir. Fazlasını da beklemeye gerek yok. 2.5 / 5


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık