OFPOF

Pablo Escobar'ın Hayatını Anlatan Dizi: "Narcos"

-
625
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Pablo Escobar'ın Hayatını Anlatan Dizi: "Narcos"
742 izlenme
Ofpofer
-

Kimine göre Robin Hood kimine göre azılı bir suçlu olan Pablo Escobar'ın hayatını anlatan dizi.

Narcos, Kolombiyalı uyuşturucu kaçakçısı Pablo Escobar‘ın hayatını konu alıyor. Uyuşturucudan elde ettiği kazançla, zamanında dünyanın en zengin 7. adamı olan Escobar, 80'lerde devasa bir uyuşturucu ağının başındaydı. Kolombiya yoluyla ABD, porto riko, meksika gibi ülkelerin uyuşturucu organizasyonunu bu kartel sayesinde yaptı. Hatta asya’ya kadar uzandığı söylenmektedir.

Kızı üşümesin diye 2 milyon doları şöminede yakması ile olduka bilinen bir gerçek hayat hikayesi diziye dönüştürülmüş. Haftalık 470 milyon dolar kazanıyordu ve o zamanın dünyanın %80 uyuşturucu ihtiyacını karşılıyordu. Pablo Escobar ve çevresinde dönen suç şebekesinien ince ayrıntılarına kadar anlatan Dizi, bir narkotik polisinin gözünden seyirciye aktarılıyor. Dizinin introl müzikleri ise şimdiden popüler olmaya başlamış durumda.

Bir psikopat olan, Escobar'ın başarılı ama dehşet acıklı hikayesinin anlatıldığı yapımın altında imzası olan isim ise, "tropa de elite" serisi ile tanıdığımız Brezilyalı yönetmen José Padilha.

İlk bölümün yayın tarihi 28 Ağustos 2015 olan dizinin birinci ve ikinci sezonun 10'ar bölümden oluşuyor. Dizinin 3. sezonun da 2017 tarihinde geleceği şimdiden açıklandı.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.