OFPOF

Özendiğimiz Yardımsever 4 Ünlü

-
594
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Özendiğimiz Yardımsever 4 Ünlü
577 izlenme
Ofpofer
-

Oynadıkları filmlerle tanıdığımız veya gerçek hayatta bizim içten içe onlar gibi olmak istediğimiz mükemmel olduklarını düşündüğümüz insanlar.

1-) Keanu Reeves 

Özendiğimiz Yardımsever 4 Ünlü-ua2nrb1vph

Matrix filmi ile ününe ün katmış olan Keanu Reeves sadece ün olarak değil aynı zamanda maddi konudada çok yüksek meblalara ulaşmıştır. Ancak Keanu reeves bu gibi şeylerle pek ilgilenen birisi değildi, çünkü o halkın içinden birisiydi. Nedenmi çünkü o Metroya biniyor hatta onu tanımayan bir insana yer bile veriyor. Ayrıca zamanında film setinden bir kişiye sırf ihtiyacı-borçları olduğu için ona bir miktar para vermiş ve rahatlamasını sağlamıştır. Ayrıca Kazandığı Paranın çok büyük bir kısmını hayır kurumlarına bağışlamıştır, eh buda villa gibi en üst düzey yerlerde kalmadığını açıklıyor. Çok yaşa KEANU REEVES

2-) Robert Downey JR

Özendiğimiz Yardımsever 4 Ünlü-e1v2g545nu

Aslında Robert Downey JR yi tanıtmak için kelimeler yetmez , Oynadığı demir adam rolüyle oldukça ünlenen oyuncumuz bazı yardımsever davranışlardada bulunmuştur, Alex isminde 7 yaşındaki küçük bir çocuk Demir Adamın büyük bir hayranı ve herhalde ona en büyük hediye Demir Adam görünümünde biyonik bir kol olabilirdi.

3-) Brad Pitt 

Özendiğimiz Yardımsever 4 Ünlü-q1t10se95p

Aslında dev oyuncuyu tanımamak film sektörüne hakaret olur , özellikle fight club filmi ile ünlenen oyuncumuz çok fazla filmde oynadı, eğer neden fight club ile ünlendi dediğimi anlamadıysanız filmi izlememişsiniz demektir.
ünlü oyuncu Bir kişiden çok Bir topluma hatta dünyamıza yatırım yapıyor aslında. Pitt-Jolie isminde eşi Angelina Jolie ile birlikte kurmuş oldukları vakıf ile küresel - ekolojik evlerin yaygınlaşması için mimari tasarım projelerini destekliyor ve doğal faaliyetlerden zarar gören yerlere yardım götürüyor

4-) Johnny Depp

Özendiğimiz Yardımsever 4 Ünlü-wzzxnr0omy

Starkey Duyma Derneği tarafından düzenlenen etkinlikte karşılarında Depp’i görenler şaşkınlıklarını gizleyemezken, ünlü Aktörümüz engellilere işitme cihazı taktı. İlk kez duyabilen bir kadının o anlarına şahit olan Amber Heard, sevinç gözyaşlarını tutamadı. 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık