OFPOF

Oyunculukta son nokta diyeceğimiz 5 aktrist

-
1.3b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Oyunculukta son nokta diyeceğimiz 5 aktrist
28.690 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Filmlerde canlandırdıkları karakterlerle "Bu kadar da olmaz! Bu nasıl efsane bir oyunculuk!" dedirten 5 aktristi sizin için seçtik.

Oyunculuklarıyla bizi etkisi altına alan birbirinden güzel aktristleri sizin için seçtik.

1. Meryl Streep

1950 doğumlu olan Meryl Streep bugüne kadar tam 34 farklı karakterle beyazperdede izleyicisiyle buluştu. Streep'in başarısı 8 Altın Küre ödülü, 2 Emmy ödülü, 2 Screen Actors Guild Awards, Cannes film Festival ödülü, 2 BAFTA ödülü ve bir Tony Award adaylığıyla film otoriteleri tarafından da onaylandı.

2. Cate Blanchett

1969 doğumlu olan Avustralyalı Cate Blanchett bugüne kadar 50'ye yakın karakterle izleyicinin karşısında oldu. Blanchett iki kez Oscar, üç kez BAFTA ve üç kez Altın Küre kazandı.

3. Marion Cotillard

1975 doğumlu olan Fransız aktrist, bugüne kadar 50'ye yakın farklı karakterle beyazperdede kendine has bir yer edindi. Cotillard, Cesaretin Var Mı Aşka?, Kaldırım Serçesi, Paris'te Gece Yarısı ve Başlangıç gibi filmlerdeki performansıyla büyük beğeni topladı.

4. Natalie Portman

1981 doğumlu İsrail asıllı Natalie Portman bugüne kadar 30'u aşkın farklı karakterle izleyiciyle buluştu. Leon, V For Vandetta, Thor ve Black Swan gibi geniş kitleler tarafından beğenilen filmlerde yer alan Portman, Closer filmindeki rolü ile BAFTA ve Oscar'a aday gösterildi. Portman, Siyah Kuğu filmindeki performansıyla Oscar'ın da sahibi oldu.

5. Eva Green

1980 doğumlu olan Fransız oyuncu Eva Green Casino Royale, Cennetin Krallığı ve Karanlık Gölgeler gibi çok izlenen filmlerde birbirinden farklı karakterlere hayat kazandırdı. Aynı zamanda modellik de yapan Green, oyunculukrnkariyerinde de performansıyla göz dolduruyor.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.