OFPOF

Oscar Ödüllü Oyuncu Christian Bale'i Başrolüne Yerleştiren Yeni Western Filmi: Hostiles

-
501
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Oscar Ödüllü Oyuncu Christian Bale'i Başrolüne Yerleştiren Yeni Western Filmi: Hostiles
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Oscar ödüllü oyuncu Christian Bale'i başrolüne yerleştiren yeni western filmi Hostiles merakla bekleniyor.

Scott Cooper'ın yönetmen koltuğunu üstlendiği western türü filmin senaryosunda da yönetmenin imzası var. 

film Konusu

Savaş ve şiddetin etkisiyle karakteri sertleşmiş olan ABD süvari subayı Blocker'a, bir Cheyenne savaş şefi ve ailesinin Montana'daki kabile topraklarına geri dönüş yolculuğunda eşlik etme görevi verilir. Blocker hayatı boyunca içinde yaşadığı şiddet dolu hayattan yorgun düşmüş olsa da bu görev onun için oldukça zor olacaktır; zira eşlik ettiği şef yıllar boyunca en büyük düşmanlarından biri olmuş ve birçok arkadaşının hayatını ellerinden almıştır. Ancak kayıplar konusunda şef de en az Blocker kadar payına düşeni almıştır. Tehlikeli topraklardan yola çıkarak, çoğunlukla düşman kabileler, küçük asker grupları ve Cheyenne kabilesinin yaşadığı vahşi ancak etkileyici batıya doğru ilerleyen kafile bu yolda birçok zorlukla karşılaşacaktır. Zorluklar arttıkça, Blocker emirlerini yerine getirirken kendi bağnazlığıyla yüzleşmeye mecbur kalırken, bu yolculuğa bir de ailesinin bir baskında katledildiğine tanıklık eden cesur bir dul kadın da dahil olur...

Film Oyuncuları ve Rolleri

Başrolde Captain Joseph J. Blocker rolünde Christian Bale bulunurken oyuncu kadrosunda Rosalie Quaid rolünde Rosamund Pike, Peter Mullan, Philip Wills rolünde Ben Foster, Black Hawk rolünde Adam Beach, Jesse Plemons, Metz rolünde Rory Cochrane ve Moon Deer rolünde ise Q’orianka Kilcher gibi isimler yer alıyor. 

Vizyon Tarihi

Film ilk olarak 2 Eylül 2017 tarihinde Telluride Film Festivali'nde gösterildi, 11 Eylül 2017 tarihinde ise Toronto Film Festivali'nde gösterilecek. Fakat filmin henüz net bir vizyon tarihi yok.

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık