OFPOF

Oscar'ın en güzel kadınları

-
257
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Oscar'ın en güzel kadınları
1.725 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

87. kez sahiplerini bulan Oscar Ödüllerin de birbirleri ile adeta güzellikte yarışan ünlü isimler göz kamaştırdı...

Bu yıl 87. düzenlenen ve her yıl olduğu gibi yine sinema dünyasının en ünlü isimlerini bir araya getiren Oscar ödül töreni, tüm ihtişamıyla yine kendisinden fazlasıyla söz ettirdi.

Şüphesiz ki düzenlenen Oscar törenlerinin merakla beklenen bölümlerinden biri, hem şık hem de birbirinden güzel olan ünlü sinema aktrislerinin kırmızı halıdan geçişleri. Kırmızı halıda yürüyen, birbirleri ile adeta şıklık ve zarafette yarışan Oscar'ın en güzel kadınlarını sizler için inceledik. Tabii ki hangisinin daha güzel olduğunun kararını ise sizlerin takdirine bırakıyoruz.

Julianne Moore
İlk olarak, bu yıl "En İyi kadın oyuncu" ödülüne layık görülen Julianne Moore ile başlayalım. Boston Üniversitesi'nin Güzel Sanatlar okulundan oyunculuk dalında mezun olan Moore geceye "Still Alice" filminde ki rolü ile "En İyi Kadın Oyuncu" ödülünü alarak damgasını vuran isim oldu. Hem şıklığı hem de güzelliği ile 54 yaşında olduğuna inanmak biraz güç olsa gerek...

Gwyneth Paltrow
California Üniversitesi'nde Antropoloji Bölümü'nde okurken oyunculuk hayali için üniversite öğrenimini yarıda bırakan ve oyunculukta dünya çapında bir başarı yakalayan Paltrow, Oscar gecesindeki güzelliği ile en güzel kadınlar arasında tabii ki yerini almalı. 42 yaşında olduğunu da düşününce bu güzellik daha da bir anlam kazanıyor.

Emma Stone
Aslen İsveç'li olan ve 15 yaşından itibaren oyunculukla uğraşan Emma Stone, Oscar gecesine güzelliği ile damga vuran bir başka isim. Henüz 26 yaşında olmasına rağmen gerek güzelliği gerekse oyunculuğu ile kendisinden söz ettiren oyuncu, Oscar'ın en güzel kadınları arasında anılmayı kesinlikle hak ediyor.

Jenna Dewan
Jenna Dewan, güzeller güzeli Amerikalı oyuncu. Genç yaşından itibaren güzelliği ve yeteneği ile fazlasıyla dikkat çeken Jenna Dewan kendisine tanınan fırsatları iyi değerlendirerek kırmızı halıda olmayı hak etmiş bir isim. Güney Kaliforniya Üniversitesi'nde eğitim almış ve küçük rollerle başladığı kariyerinde önemli bir isim olmayı başarmış. 35 yaşındaki oyuncu, Oscar gecesinde kırmızı halı üzerinde şüphesiz ki en güzel görünen kadınları arasındaydı.

Keira Knightley
Sinemanın küçük oyuncularının bir çoğunun, yıllar ilerledikçe sinemadan yok olduğuna hepimiz şahitlik etmişizdir. Knightley'de daha 8 yaşında ülkesinde televizyon filmlerinde oynamaya başlayan ve daha sonra kariyerinde hızla yükselen bir isim. Fakat başarısızlık ve yok olma bir yana Oscar'a aday gösterilen isimler arasında bile kendisine yer bulmuş bir aktrist.

Oscar gecesinde ki şıklığı ve zerafeti ise sanırız ki tüm dünya kadar sizinde ilginizi çekecek.. Oscar'ın en güzel kadınları arasında son ismimiz Keira Knightley...


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık