OFPOF

Orta Çağ'da Yaşasaydın Hangi Karakter Olurdun

-
8.5b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Orta Çağ'da Yaşasaydın Hangi Karakter Olurdun
7.567 izlenme
Ofpofer
-

Kalbimize taht kuran yüzüklerin efendisi ve hobbit filmlerinde ön planda olan karakterlerden hangisisiniz buyrun karar sizde

1. Gandalf

Gandalf

Birleştirici,bütünleştirici misiniz ? Olumsuz durumlarda sakin kalıyor musunuz ?Ve en beklenmedik anlarda bir şeyler üretebiliyor musunuz?   Cevabınız Evet Mi ?

O Halde Siz Gandalf'sınız.

2. Saruman

Saruman

Kanınızda doğuştan bir liderlik mi var? Bazı konularda astığım astık mısınız? İnsanları çabuk etkileye biliyor musunuz?    Cevabınız Evet Mi ?

O Halde Siz Saruman'sınız.

3. Aragorn

Aragorn

Özgür bir ruhunuz mu var? İnsanlara yardım etmeyi seviyor musunuz ?Aşkın hakkını verenlerden misiniz?   Cevabınız Evet Mi ?

O Halde Siz Aragorn'sunuz

4. Legolas

Legolas

İnsanlarla çabuk iletişim mi kuruyorsunuz? Sevecen misiniz? Arkadaş canlısı mısınız?İnsanlar sizden bir şeyler mi bekliyor?    Cevabınız Evet Mi ?

O Halde Siz Legolas'sınız

5. Gimli

Gimli

En ufak bir şeyde sinirleniyor musunuz? İnsanlara kısa süreliğine de olsa kin besliyor musunuz? Azimli ve asla vazgeçmeyen bir kişi misiniz ?   Cevabınız Evet Mi ?

O Halde Siz Gimlisiniz 

6. Teoden

Teoden

Devletinizi ve milletinize aşırı derecede bağlı mısınız ? Aile ortamında kendinizi iyi mi hissediyorsunuz ? Yardım sever misiniz ?    Cevabınız Evet Mi ?

O Halde Siz Teoden'siniz

7. Boramir

Boramir

Devletiniz için her şeyi göze alır mısınız ? Savaşcı bir kişiliğe mi sahipsiniz ? Arkadaşlarınızın yanında istenmeyen adam mı sınız?   Cevabınız Evet Mi ?

O Halde Siz Boramir'siniz

8. Galadriel

Galadriel

Kimse size dokunmadığı zaman pamuk kadar yumuşak mısınız ? Damarınıza bastıklarınızda bir kurt gibi yırtıcı mı oluyorsunuz ? Bazı şeyleri öncesinden sezebiliyor musunuz ? Arkadaşlarınızın içinde büyük bir saygınlığa mı sahipsiniz ?
Cevabınız Evet Mi ?

O Halde Siz Galadriel'siniz

9. Arwen

Arwen

Tam bir aşk insanı mısınız ? Aşkınıza sonsuza kadar sadık mısınız ? Tam bir aile çocuğu musunuz ? Duygusallık sizinle bütünlük kazanmış bir duygu mu ?
Cevabınız Evet Mi ?

O Halde Siz Arwen'siniz

10. Eowyn

Eowyn

aşk hayatınız kaoslu mu ? Kolay kolay pes etmeyen karaktere mi sahipsiniz ? Hayatınızda duygu fırtınaları mı kopuyor ? Güçlü bir birey misiniz ? 
Cevabınız Evet Mi ?

O Halde Siz Eowyn'siniz

11. Frodo

Frodo

Arkadaşlarınız için sorumluluklar alır mısınız ? Bazı durumlarda geniş düşünemiyor musunuz ?  Şartlar olgunlaştığında bencilleşiyor musunuz ?    Cevabınız Evet Mi ?

O Halde Siz Frodo'sunuz

12. Sam

Sam

Arkadaşlarınızı asla satmaz mısınız ? İnsanlara kolay kolay küsmez misiniz ? 
Cevabınız Evet Mi ?

O Halde Siz Sam'siniz

13. Sauron

Sauron

İdeallerinizi gerçekleştirmek uğruna her türlü kötülüğü yapar mısınız ? Rekabet ortamında acımasız mısınız ? İnsanları bir ideoloji uğrunda kolayca topluya biliyor musunuz ?   Cevabınız Evet Mi ?

O Halde Siz Sauron'sunuz

14. Thorin

Thorin

İnsanların sözleri sizin için hiçbir şey ifade etmiyor mu ?Hayatı fazla mı ciddiye alıyor sunuz ? Aşırı derece de soğuk kanlı mısınız ?    Cevabınız Evet Mi ?

O Halde Siz Thorin'siniz

15. Azog

Azog

Lider bir kişi mi siniz ? İntikam duygusunu kalbiniz de barındırıyor musunuz ? Savaşcı bir kişiliğe mi sahipsiniz ?    Cevabınız Evet Mi ?

O Halde Siz Azog'sunuz


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.