OFPOF

Ölmeden önce izlenmesi gereken filmler

-
1.3b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Ölmeden önce izlenmesi gereken filmler
13.142 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Arkadaşlarınız arasında fransız kalmayıp "Aaa bence de çok güzel o film" diyebilmeniz için derledik.

İşte ölmeden önce mutlaka seyretmeniz gereken 5 film:

Star Wars Serisi: Tip 3 medeniyet örneğini en güzel yansıtan bu eşsiz seri, bilim kurgunun yanı sıra romantizm, macera, dram, aksiyon da içeriyor.  Filmle ilgili size bir öneride bulunalım: Filmi sıralamasına göre izleyin, çıkış tarihlerine göre değil. Çünkü Lucas amcamız o zamanki teknoloji yetersiz olduğundan, filmi kendi kafasındaki sıralamayla çekiyor.

21 Gram: Kaderi, hayatın anlamını daha iyi anlatan bir film çekilene kadar, en iyilerinden biri. 21 Gram, farklı karakterleri dramla bir araya getiriyor. Karakterler, hayatlarındaki en önemli soruları yanıtlamaya çalışırken size de "21 gram"ın ne kadar ağır olabileceğini gösteriyor.

Vanilla Sky: Tom Cruise, Penélope Cruz, Cameron Diaz muhteşem üçlüsü ve tutku, aşk, ihanet çemberi... Yalan rüzgarlarını anımsatan bir giriş yapmış olsak da, hayaller ve gerçekler arasında geçen bu tehlikeli aşk hikayesinde acaba siz farkı yakalayabilecek misiniz?

Kimlik: Yine tesadüf eseri güzel kızlar ve yakışıklı erkekler ıssız bir yerde mahsur kalır... Yok, yok bu sefer gençler değil, birbirinden tamamen farklı 10 kişi mahsur kalıyor. Teker teker cinayetler gerçekleşirken, ölümlerin aslında rastlantısal olmadığı ortaya çıkıyor...

Inside:  Kimlik'i sevenler "Inside" isimli kısa filme de göz atabilirler; fakat filmi izlemeyenler için spoiler olacaktır!


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık