OFPOF

Olay Yaratan Trainspotting'in Devam Filmi T2: Trainspotting

-
731
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Olay Yaratan Trainspotting'in Devam Filmi T2: Trainspotting
758 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yıllar içinde kültleşen Trainspotting'in devam filmi yaklaşık 20 yıl sonra, hem de ilk filmin yönetmeni ve oyuncu kadrosuyla birlikte geliyor.

1996 yılında vizyona girdikten sonra olay yaratan Trainspotting'in devam filmi “T2: Trainspotting”nin de yönetmenliğini Danny Boyle üstleniyor. Filmin başrollerinde ise tanıdık simalar Ewan McGregor, Robert Carlyle, Jonny Lee Miller, Ewen Bremner yer alıyor.

Yıllar içinde kültleşen Trainspotting'in devam filmi yaklaşık 20 yıl sonra, hem de ilk filmin yönetmeni ve oyuncu kadrosuyla birlikte geliyor. film, Irvine Welsh'in aynı adlı romanından sinemaya uyarlanmıştı. Orijinal ekibin tekrar bir araya geldiği T2: Trainspotting ise yine Welsh'in 2002 yılında yazdığı Porno adlı eserinden uyarlanıyor.

Filmin Konusu

Senaryosunu John Hodge’nin metne döktüğü 2017 Amerikan ve İngiliz ortak yapımı dram filmidir. T2: Trainspotting 2 filminin hikayesi Trainspotting’in devam filmi olacak ve kurgu yapısı bozulmadan ilk filmde başrol olarak yer alan Renton, Sick Boy, Spud ve Francis Begbie’den oluşan arkadaş grubunun uyuşturucu bataklığına saplanmaları ile değişen hayat öykülerine kalındığı yerden devam edilerek uyuşturucu müptelasına dönen hayatların ne derecede mahvolduklarına değinecek.

Film Oyuncuları ve Rolleri

Başrollerde; Ewan McGregor; Mark Renton rolünü, Jonny Lee Miller; Sick boy rolünü, Ewen Bremner; Spud rolünü, Robert Carlyle ise Francis Begbie rolünü canlandırıyor. Diane rolüyle Kelly Macdonald, Mickey Forrester rolüyle Irvine Welsh, Le père de Mark rolüyle ise James Cosmo karşımıza çıkıyor.

Vizyon Tarihi 

3 Mart 2017

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık