OFPOF

Okuyucuyu Kendine Çeken Muhteşem Kitaplardan Uyarlanan, 2018 Yılında Çıkacak 8 Muhteşem Film

-
5.4b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Okuyucuyu Kendine Çeken Muhteşem Kitaplardan Uyarlanan, 2018 Yılında Çıkacak 8 Muhteşem Film
0 izlenme
Ofpofer
-

Kitaplardan uyarlanan muhteşem filmler için gün sayıyoruz. İşte o merakla beklenen filmler!

1. Annihilation - 23 Şubat

Annihilation - 23 Şubat

Jeff VanderMeer'in "Southern Reach" üçlemesinin ilk bölümüne dayanan fütüristik gotik korku uyarlaması "Yok Oluş" bize dünyanın farklı bir versiyonunu keşfetme ve deneyimleme şansı veriyor.

2. The Black Hand - Henüz vizyon tarihi belirsiz

The Black Hand - Henüz vizyon tarihi belirsiz

Stephan Talty'nin Nisan ayında ABD'de piyasaya çıkacak aynı adlı kitabından uyarlanacak olan film büyük bir merakla bekleniyor. amerika'daki organize suçun yükselişi ve bir adamın tek başına buna karşı verdiği mücadeleyi işleyecek olan ve yaşanmış bir dönemi anlatacak The Black Hand filminin başrolünde Leonardo DiCaprio yer alıyor.

3. A Wrinkle in Time - 9 Mart

A Wrinkle in Time - 9 Mart

Madeleine L’Engle’ın klasikleşmiş çocuk kitabından beyaz perdeye uyarlanan "Zamanda Kırılma" fantastik bir aile macerası.

4. The Girl in the Spider’s Web - 19 Ekim

The Girl in the Spider’s Web - 19 Ekim

film, İsveçli gazeteci ve yazar Stieg Larsson imzalı Millennium serisinin Larsson'ın zamansız ölümünün ardından David Lagercrantz tarafından yazılan 4. devam halkasından beyazperdeye uyarlandı.

5. Mowgli - 19 Ekim

Mowgli - 19 Ekim

Yönetmenliğini Andy Serkis'in üstlendiği, senaryosunu ise Rudyard Kipling'in romanından bu sefer Callie Kloves'un uyarladığı filmin orijinal seslendirme kadrosunda ise Benedict Cumberbatch, Christian Bale,  Andy Serkis, Cate Blanchett, Naomie Harris, Eddie Marsan, Jack Reynor, Rohan Chand, Tom Hollander ve Peter Mullan isimleri yer alıyor.

6. Ready Player One - 30 Mart

Ready Player One - 30 Mart

Ernest Cline'ın retro-fütüristik bilim kurgu romanından, "Yapay Zeka", "Jurassic Park", "E.T." ve "Azınlık Raporu" gibi başarılı bilim kurgu filmlerinin usta yönetmeni Steven Spielberg tarafından beyaz perdeye uyarlanan "Başlat"ta yaşam mücadelesi sanal bir boyuta taşınıyor.

7. The House with a Clock in Its Walls - 21 Eylül

The House with a Clock in Its Walls - 21 Eylül

Vizyonu için 21 Eylül 2018 tarihi belirlenen "The House with a Clock in Its Walls", John Bellairs'in 1973 yılında yayınlanan aynı isimli çocuk kitabından beyaz perdeye uyarlanıyor. 

8. Red Sparrow - 2 Mart

Red Sparrow - 2 Mart

Amerikalı yazar Jason Matthews‘un aynı adlı romanından beyazperdeye uyarlanan casusluk filminin kadrosunda CIA ajanı rolünde Joel Edgerton yer alırken, Jeremy Irons, Mary-Louise Parker, Douglas Hodge ve Matthias Schoenaerts de kadroda yer alan isimler arasında.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.