OFPOF

Ödümüzü patlatan korku filmleri

-
486
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Ödümüzü patlatan korku filmleri
2.089 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Kimi korku filmleri yalnızca normal bir film izleniyormuş havasında izlense de kimileri adeta zihne işler...

Paranormal Activity

Ödümüzü patlatan korku filmleri-1

Genç çiftlerin yaşadıkları evlerde geçen esrarengiz olayların, evin farklı yerlerine yerleştirilen kameralarla kayıt edilmesiyle başlayan korku serisi 3 filmde de küçük farklılıklarla kendini tekrarlar.

Rec (Ölüm Çığlığı)

Ödümüzü patlatan korku filmleri-2

Bir televizyon için çalışan muhabir, esrarengiz bir konuyu araştırmak için söz konusu binaya gider. O esnada bina tamamen karantina altına alınır, elektriklerin kesilmeye başlamasıyla birlikte binadaki virüs, teker teker herkese bulaşır.

Dabbe (Zehr-i cin)

Ödümüzü patlatan korku filmleri-3

Dilek'in önce rüyalarına musallat olan cinler sonrasında bütün hayatını etki altına alırlar. Eşi ile duruma çözüm arayan Dilek, arkadaşları tavsiyesi ile Belkıs adı verilen Cinci Hoca'nın yanında soluğu alırlar. Olaylar içinden çıkılamaz bir hal alır.

Ammar

Ödümüzü patlatan korku filmleri-4

Sevgilisi ve yakın arkadaşları ile tatil için esrarengiz bir dağ evine giden Feride, kısa süre içinde arkadaş sandığı kişilerin aslında bambaşka boyuttan insanlar olduğunu korkunç biçimde anlayacaktır.

Kara Dedeler Olayı

Ödümüzü patlatan korku filmleri-5

Bir gazeteci, 90'lı yıllarda Kara Dedeler Köyü'nde gerçekleştiği söylenen esrarengiz olayları araştırmaya gider. Bu esnada ilgisini çeken meraklı çocuğa, aradığını bulamaması sonucunda, kamerasını hediye edip oradan ayrılır. Sonrasında çocuğun kamerasındaki tüyler ürpertici kayıtlar günümüze dek gerçek olup olmadığı tartışma konusu halinde ulaşır.

The Orphanage (Yetimhane)

Ödümüzü patlatan korku filmleri-6

Korkunç olayların yaşandığı yetimhaneye yıllar sonra ailesi ile yerleşen annenin, oğlunun esrarengiz biçimde ortadan kaybolması üzerine gelişen korkunç olayları konu alıyor.

The Ring (Halka)

Ödümüzü patlatan korku filmleri-7

Bir kasetin izlenmesinin ardından tüyler ürpertici biçimde hayatını kaybeden insanların ardından, konuyu araştırmak isteyen Rachel, korkunç gerçekle yüzleşir.

28 DaysLater (28 Gün Sonra)

Ödümüzü patlatan korku filmleri-8

Dünyanın sonu gelmiştir ve dünya zombilerinistilasıı altındadır. Fakat bu zombiler, ezberlediğimiz korku filmlerindeki zombilerin aksine farklı niteliklere sahiptir.

The Descent (Cehenneme Bir Adım)

Ödümüzü patlatan korku filmleri-9

Filmde, yerin onlarca metre altında ne olduğu bilinmeyen varlıklarla saatler hatta belki günler geçirmek zorunda kalan bir kadının esrarengiz hikayesi anlatılmaktadır.

Grudge (Garez)

Ödümüzü patlatan korku filmleri-10

Gizemli bir ev, içinde yaşamaya kalkan herkesin yaşamını korkunç bir şekilde yerle bir ediyor.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık