OFPOF

Ocak Ayı Kapsamında En Fazla İzlenen 8 Film ve Gişe Rakamları

-
6.4b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Ocak Ayı Kapsamında En Fazla İzlenen 8 Film ve Gişe Rakamları
0 izlenme
Ofpofer
-

Okulların tatile girdiği dönemde izleyicinin hangi filmlere yöneldiğini sizler için araştırdık...

Ocak ayı içinde Türkiye'de gişe rakamları nasıl, birlikte bakalım...  

1. Arif V 216

Arif V 216

Cem Yılmaz'ın 2004  yapımı G.O.R.A ve 2008 yapımı A.R.O.G filmlerinden bildiğimiz Arif ve robot 216 bu filmde bir kez daha karşımıza çıkıyor. Arif V 216 filminin son hafta itibariyle listede Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi? filminin ardından, 432 bin izleyiciyle ikinci olduğunu söyleyelim.

Arif V 216' nın toplam izleyici rakamı ise; 3.754.653 kişi...

2. Deliha 2

Deliha 2

Recep İvedik'in kadın versiyonu olarak adlandırılan Deliha ilkinin ilgi görmesi üzerine 'Deliha 2' ile geri döndü. Gupse Özay'ın senaryosunu yazıp başrolünde oynadığı filmin aynı zamanda yönetmeni...

Son hafta, 306 bin, toplamda; 911 078 izleyiciye ulaştı...

3. Coco

Coco

Coco, ara tatil düşünülerek vizyona girmiş bir animasyon filmi. Sevdiği gitaristin, gitarını çaldığı an kendini ölüler dünyasında bulan 12 yaşındaki  Miguel'in buradan çıkmak için verdiği mücadeleyi anlatan film, bir haftadır gösterimde ve ulaştığı izleyici; 182 803

4. Aile Arasında

Aile Arasında

Gülse Birsel'in senaryosunu yazdığı, Engin Günaydın, Demet Evgar ve Erdal Özyağcılar'ın başrolleri paylaştığı 'Aile Arasında', son hafta 134 bin, toplamda ise 4,5 milyona yakın bir izleyiciye ulaştı.

5. Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar

Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar

korku türündeki bu film son hafta 48 bin, toplamda ise, 146 892 seyirci tarafından izlendi.

6. Rüzgar

Rüzgar

Serkan Acar'ın yönetmen koltuğunda oturduğu bu film Halil Sezai ve Belçim Bilgin'i bir araya getiriyor. Rüzgar'ın gişedeki ilk hafta seyirci sayısı; 21bin 

7. The Post

The Post

Oscar ödüllü oyuncular Meryl Streep ve Tom Hanks ve sinema tarihine kazınmış çok sayıda filmin yönetmeni Steven Spielberg. 

1971 yılında Pentagon'dan sızdırılan belgelerin 'Washington Post' gazetesinde yayınlanması, ABD yönetiminin  halka yalan söylediğinin ortaya çıkması skandal yaratır. The Post ,gazetecilik etiği- özgür medya, ekseninde sürüp giden tartışmaları ele alıyor. Son hafta 11 bin toplamda ise; 34 bin seyirciye ulaştığını söyleyelim.

8. Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?

Bir Youtuber olarak tanınan 'Enes Batur' popülerliğini sinema perdesine yansıtılması fikrine sıcak bakmış olmalı. İlk haftasında 450 bin izleyiciye ulaşan filmin, Arif V 216, Deliha, Aile Arasında gibi başka türk Komedi filmlerinin arasında nasıl bir yer edineceği merak konusu... Youtuber Enes Batur'un hikâyesinin anlatıldığı filmin liderliğinde geçilen hafta sonunda, yaklaşık toplam 1 milyon 650 bin seyirciyle Ocak ayı en iyi ikinci hafta sonu seyirci sayısına ulaşılmış oldu.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.