OFPOF

Nefis Bir Film Geliyor: Köstebek (Imperium)

-
647
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Nefis Bir Film Geliyor: Köstebek (Imperium)
741 izlenme
Ofpofer
-

Harry Potter serisi ile üne kavuşan Daniel Radcliffe yeni filmi köstebek ile seyircileriyle buluşuyor.

Filmin Konusu

Prensipli ve yükselişteki bir FBI ajanı olan Nate Foster (Daniel Radcliffe), ülkeye kaçak yollardan sokulmuş Sezyum-137 izotopu davasını araştırırken, beyaz ırkın üstünlüğünü savunan bazı aşırı ırkçı gruplardan haberdar olur. İş arkadaşı Angela Zamparo'nun (Toni Collette) içerideki adamlarının aracılığıyla bir kimliğini gizleyip bir ırkçı gruba katılır. Bazı fanatiklerin bombalı saldırı planlarından haberdar olan Foster, gruptaki yoğun ırkçı söylemlerin arasında kötü şeylerin olmasını engellemeye çalışacaktır.

Filmin Oyuncuları

Daniel Jacob Radcliffe, İngiliz aktör. Harry Potter filmlerindeki Harry Potter karakterini canlandırarak ünlü olmuştur. Oyunculuğa 10 yaşında başlayan ünlü oyuncu, kariyerine 1999 yılında BBC One kanalında yayınlanan David Copperfield filminde başlamıştır. Daha sonra 2001 yılında The Tailor of Panama filminde Mark Pendel karakterini canlandırarak devam etmiştir. Aynı yıl içinde Harry Potter film serisine başlamış ve serinin ilk filmi olan Felsefe Taşı filminde kamera karşısına geçmiştir. 12 yaşında Harry Potter serisine başlayan oyuncu 2011 yılına kadar 8 filminde de yer almıştır. 

Toni Collette;1992'de başrollerini Russell Crowe ve Anthony Hopkins yer aldığı Wendy Robinson rolüyle oynadığı Ein Müdürü mit Herz adlı film ile Avustralya Film Enstitüsü En İyi Yardımcı kadın Oyuncu ödülüne aday gösterildi. Toni Collette tiyatro sahnesinde'de yer alarak Sonya gibi, Sydney Theatre Company ile Anton Çehov 'un Vanya Dayı, isimli oyunlarda yansıttığı performansla eleştirmenlerden tam not almış En İyi Yeni Oyuncuseçilmiştir. 1994 yılında çalışmalarından ötürü Avustralya'da En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandı.

Nestor Carbonell; Kayıp Şehir, Tehlikeli Aslar ve Batman Kara Şövalye'de kısa roller almıştır. Lost dizisinde de oynamıştır.

Sam Trammell, Lincoln Center'da oynadığı  Ah, Wilderness! performansıyla Tony ödüllerine aday olan başarılı bir New York sahne oyuncusudur. Broadway dışında ise Dealer's Choice, My Night With Reg, If Memory Serves, Ancestral Voices gibi filmlerde başrolü oynadı , geçenlerde ise önemli eleştiriler aldığı Joseph Papp Public Tiyatrosunda Kit Marlowe oyununu oynadı.

Burn Gorman;In a Valley of Violence,Gernika,And Then There Were None,Kızıl Tepe,Low Down,Turn,Alexander ve Felaket, Korkunç, Berbat, Çok Kötü Bir Gün rol aldığı yapımlardır.

Vizyon Tarihi:16 Eylül 2016

Filmin Fragmanı 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.