OFPOF

Nedensiz bitirilişi ile üzüldüğümüz diziler

-
117
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Nedensiz bitirilişi ile üzüldüğümüz diziler
1.548 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Bir zamanlar öyküsüyle, karakterleriyle efsane olmuş birbirinden başarılı diziler vardı. Nedensiz bitirilişleriyle hepimizi üzdüler.

türk televizyon tarihinde kimi öyküsüyle, kimi karakterleriyle efsane olmuş birbirinden başarılı dizileri nedensiz yayından kaldırıldı. Kimi birkaç sezon sürdü kimi daha kendini gösteremeden bitti. Çoğu da reyting kurbanı oldu. Herkesin "ah ne diziydi yahu" dediği onlarca diziden bazılarını listeledik ve bu yazıyla birlikte unutulmamak üzere hepsini anıyoruz.

Sıdıka

Nedensiz bitirilişi ile üzüldüğümüz diziler-1

Jenerik müziğiyle, karakterleriyle, diyaloglarıyla akıllarımızdan çıkaramadığımız Sıdıka bizi ne çok güldürdü.  Ama birden bire kaldırıldı, tekrar çekildi derken dönmedi.  Standart bir ailenin entel kızı olan Sıdıka, Sıdıka'mız hala aklımızdasın.

Üsküdar'a Giderken

Nedensiz bitirilişi ile üzüldüğümüz diziler-2

Efsane kadrosuyla alışık olmadığımız mizah anlayışıyla bizleri kendine hayran bırakıp 13. bölümle aramızdan ayrılan ultra güzel iş, ultra güzel Dizi.

İkinci Bahar

Nedensiz bitirilişi ile üzüldüğümüz diziler-3

Çok sevdik, çok konuştuk ama sadece 37. bölüm izleyebildik. Ali haydar, Hanım ve güzel, sımsıcak ailelerini.  Gerçek bir efsane olmayı başarmış ve nedensiz bitmiş dizilerden.

Yeditepe İstanbul

Nedensiz bitirilişi ile üzüldüğümüz diziler-4

Sadece 1 yıl yayında kalan tadı damağımızda kalmış dizi. Güçlü oyuncu kadrosuyla, mahalle hikayeleriyle bizi kendine bağlayıp aramızdan erken ayrılmış dizilerden.

Aramızda Kalsın

Nedensiz bitirilişi ile üzüldüğümüz diziler-5

Başarılı ilk sezonun ardından ikinci sezonda biterek sımsıcak aile dizilerinden biri daha yok olup gitti maalesef.

Leyla ile Mecnun

Nedensiz bitirilişi ile üzüldüğümüz diziler-6

Türk televizyon tarihinin en farklı mizah anlayışına sahip, en çok adından bahsettiren dizilerinden olan dizi üç sezon bizleri absürt komediye doyuruyordu ki final bile yapamadan yayından kaldırıldı.

Ulan İstanbul

Nedensiz bitirilişi ile üzüldüğümüz diziler-7

Oysa her şey çok iyiydi. İnternetten yayın kararıyla istenilen başarıyı elde edemeyince 39. bölümle son verildi o güzel hikayeye.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık