OFPOF

Natalie Portman'lı Jackie Filmi Ocak Ayında Vizyonda

-
936
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Natalie Portman'lı Jackie Filmi Ocak Ayında Vizyonda
926 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Natalie Portman'ın Jackie Kennedy'i canlandıracağı politik-drama filminin yönetmen koltuğunda Pablo Larrain yer alıyor.

Yönetmenliğini Şilili sinemacı Pablo Larraín’in üstlendiği Jackie, 1963 yılına dek ABD’nin First Lady’si olan Jacqueline Bouvier Kennedy’nin hayatından bir bölümü beyaz perdeye uyarlıyor. 

film Konusu

Başkan John F. Kennedy'nin suikaste kurban gitmesinden sonraki dört günü eşi Jacqueline Kennedy'nin (Natalie Portman) yaşadıklarına odaklanarak anlatacak film, 2017'de gösterime girecek. First Lady Jacqueline Kennedy kocasının öldürülmesinden sonra, yanlızlık, üzüntü ve sıkıntılarından kurtulmak çocukları için iyi bir gelecek hazırlamak için uğraş verecektir. Kocasından kalan mirasa sahip çıkmak için bir takım sıkıntılarla karşılacaktır.Ama tüm bu zorluklara rağmen pes etmeyecek bunlarla başa çıkmak için savaşacaktır.

Film Oyuncuları ve Rolleri

Başrollerde; Natalie Portman, Jacqueline Kennedy rolüyle, Peter Sarsgaard, Robert Kennedy rolüyle, Greta Gerwig, Nancy Tuckerman rolüyle ve John Hurt, The Priest rolüyle karşımıza çıkmakta. Billy Crudup, Theodore H. White rolünü, John Carroll Lynch, Lyndon Baines Johnson rolünü, Richard E. Grant, William Walton rolünü, Max Casella ise Jack Valenti rolünü canlandırıyor.

Vizyon Tarihi

20 Ocak 2017

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.