OFPOF

Mutlaka İzlenmesi Gereken 7 Yabancı Dizi

-
3.6b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Mutlaka İzlenmesi Gereken 7 Yabancı Dizi
1.065 izlenme
Ofpofer
-

İzleyip hayran kaldığımız birbirinden çok farklı olan 7 diziyi sizlerle paylaşmak istiyoruz...

Bugün sizlerle geçmiş zamanda izleyip hayran kaldığımız, birbirinden çok farklı konulara sahip ama bir o kadar hayatınızın neredeyse merkezine oturacak kadar güzel dizileri paylaşacağız.

1. My Mad Fat Diary

My Mad Fat Diary

Dizi genellikle ergen olarak tabir ettiğimiz gençlerden oluşmakta ama duyguyu ve heyecanı öyle güzel yansıtmışlar ki izlemeye doyamayacaksınız... Hikaye, 1996 yılında geçiyor ve Rae'nin birkaç aydır kaldığı klinikten çıkmasıyla başlıyor. Klinikte kaldığını kimseye söylemeyen Rae buradan çıkmasına rağmen Kester isimli psikoloğu ile terapilere devam ediyor ve ara ara klinikteki arkadaşı Tix’i görmeye geliyor. Psikoloğunun ricası üzerine günlüğü yazmaya başlıyor. Rae klinikten çıktıktan sonra çocukluk arkadaşı Chloe ve Chloe'nin arkadaş grubuyla takılmaya başlıyor. Rae arkadaş grubunda önemli bir yer almaya ve cinsel kimliğini kazanmaya başlıyor. Cinsel kimliğinde aradığı soruları arkadaşlığında buluyor.

2. Secret Diary Of A Call Girl

Secret Diary Of A Call Girl

Tüm dizileri bir kenara bırakın eğlence istiyorsanız hemen açıp izleyin bağımlısı olacaksınız... Secret Diary of a Call Girl dizisinde öncelikle, baş karakterimizin sıradan bir telekız olmadığını belirtmekte fayda var. Kendisi, gayet üst sınıf olarak tanımlanıyor. Belli bir ajansa bağlı olarak çalışıyor ve yaptığı işten gayet memnun. Ailesi ve arkadaş çevresi ne kadar durumun farkında olmasa da bu alemde Belle olarak tanıdığımız karakterimiz bir nevi paraya para demiyor. Londra’da yaşayan “Belle”in, yaptığı iş dolayısıyla biz seyirciler de bir sürü ilginç müşteriyle tanışıyoruz. Kimisinin komik ve absürt istekleri olurken, kimisinin de duygusallığı dikkatimizi çekiyor. Bu 20 dakikalık Komedi-dramamızda yer alan oyuncular gerçekten karakterlerini çok iyi oynuyor.

3. Believe

Believe

Merakla kendinizi durduramayacağınız bir bölüm daha izlesem, 3 saatlik uyku bana yeter diye diye sabah edebileceğiniz bir Dizi daha... Çeşitli doğaüstü güçlere sahip olan Bo, 2 yaşından beri kendisinde olan değişikliğin farkında ancak bu özel yeteneklerini kontrol edememektedir. Gerçek İnananlar isimli küçük bir grup tarafından büyütülen Bo'nun hayatı, onun yetenekleri kullanmak isteyenler tarafından tehlikeye girince grup, çareyi Bo'ya bir koruma ayarlamakta bulur. 
Koruması Tate ve 10 yaşındaki Bo, peşlerindekilerden kaçmak için şehir şehir dolaşmaya başlarlar.

4. Raising Hope

Raising Hope

20 yaşlarında olan Jimmy, sevgilisinin aranan bir suçlu olduğunu ve polise yakalandıktan sonra kendi çocuğunu doğurduğunu öğrenir. Dizi; Hope adını verdiği çocuğunu büyütmek üzere geri dönen Jimmy’nin trajik komik hikayesini konu alıyor. Ailemiz tipik bir amerikan ailesi olmakla birlikte babamız Life ve Terminator: The Sarah Connor Chronicles‘tan tanıyacağınız Garret Dillahunt‘ın canlandırdığı kendi halinde ve ailesiyle oldukça şamatavari geçinen Burt. Annemiz ise ER‘dan hatırlayacağınız Martha Plimpton‘ın canlandırdığı, ailesini çok seven ama bir o kadar da sorumsuz ve hayatından bıkmış olan Virginia. Sık sık aklı gidip gelen arada sırada torunu Jimmy’i de eşi zanneden bir çok dizi ve filmde rol alan Cloris Leachman‘ın canlandırdığı Maw Maw‘dan (büyük büyükanne) oluşmaktadır.

5. The Secret Circle

The Secret Circle

Yine gençlerden oluşan bir Dizi. Cadılarla ilgili gerçekten sıkmadan izleyebileceğiniz sürükleyici, romantik, korku, dram her şeyin bulunduğu bir yapım... 16 yaşındaki Cassie annesi ile birlikte, California’dan New Salem’e taşınır. Bu yeni kasabada Adam isimli gizemli bir gence aşık olur. Orada okula başladığında ise kendisinin cadılardan oluşan elit bir tabakanın bir ferdi olduğunu öğrenir. O vakitten sonra da güçlerini keşfetmeye başlar. Bu arada aşık olduğu çocuk da liderleri Diana ile birliktedir.

6. Being Human

Being Human

Hikaye, yirmili yaşlarda, Boston da, aynı evde yaşayan üç komşunun etrafında döner. Bir hayalet, bir vampir ve bir kurt adam olmalarına rağmen, normal bir hayat sürmeye çalışmaktadırlar.

7. Modern Family

Modern Family

Dizi, 3 aile ve 3 ayrı yaşamı ele almaktadır. İlk ailemizin reisini Evli ve Çocuklu dizisinde meşhur Al Bundy karakterini oynayan Ed O Neill, Jay Pritchett karakteriyle canlandırıyor. Jay kendinden çok daha genç bir eşe sahiptir. Gloria adlı genç eşinin bir de Manny adlı oğlu vardır. Jay, Manny'e bir yandan üvey babalık yapmaya çalışırken diğer yandan da genç eşini başkalarına kaptırmamaya çalışmaktadır. İkinci ailemiz ise Phil ve Claire Dunphy çiftidir. Claire, Jay Pritchett'in öz kızı, Phil ise damadıdır. Phil ve Claire çiftinin Haley, Luke ve Alex adın da 3 çocukları vardır. Aile'nin en büyük derdi yaramaz oğulları Luke ve erkek arkadaş sorunları başlayan kızları Haley ve Alex. Üçüncü ailemiz ise gay bir çiftten oluşuyor, Mitchell ve Cameron. Mitchell, Jay Pritchett'in öz oğlu. Bu çiftimizin Vietnam'dan evlat edindikleri Lilly adlı bir bebekleri bulunuyor.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.