OFPOF

Mutlaka İzlemeniz Gereken 8 Yabancı Dizi

-
1.0b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Mutlaka İzlemeniz Gereken 8 Yabancı Dizi
857 izlenme
Ofpofer
-

Yabancı dizi dünyasına yeni atılanlar için mutlaka izlenmesi gereken 8 diziyi sizler için hazırladık.

Yabancı dizilere bu liste sayesinde artık yabancı değilsiniz. Bu listeyi okuduktan sonra artık arkadaş ortamınızda yabancı dizilerden bahsedildiği zaman sizinde söz hakkınız olacak.

1. Supernatural

Supernatural
Bu dizimiz; Amerikanın çeşitli eyaletlerini dolaşıp canavar avı yapan iki kardeşin sonu gelmeyen maceralarını anlatıyor.

2. Six Feet Under

Six Feet Under
türk dizilerindeki dramadan kopamıyor musunuz? Bir dizide her türlü duyguyu hissetmek mi istiyorsunuz? O zaman Six Feet Under tam size göre bir Dizi. Bu dizimiz kısaca levazımatçılık yapan bir ailenin başlarından geçen olayları konu alıyor.

3. Doctor Who

Doctor Who
Bu doktor gerçekten kim ? Doğrusunu isterseniz kimse bilmiyor ama bilinen tek bir şey var bu da bu çılgın doktorun maceraları çok heyecanlı ve çok eğlenceli. TARDIS adlı mavi kulubesiyle zaman ve mekan dinlemeksizin dolaşıyor. Görenler birden fazla yüzü olduğunu söylüyorlar. bilim-kurgu türünü seviyorsanız mutlaka kaçırmamanız gereken köklü bir Dizi.

4. Game Of Thrones

Game Of Thrones
Evet aynen o Dizi hani sürekli etrafınızdakilerden duyduğunuz dizi. Çok popüler bir dizi olmasının yanında kaliteli bir yapım ve sağlam seneryoya sahip. Kadim Westeros'ta 7 Krallığın sonu gelmeyen taht mücadelesini konu alan bu yapım izleyicilerinden tam not alıyor. Kan, kılıçlar, ejderler, entrikalar ve hatta doğa üstü canlıların bulunduğu bir dünyadayız bu dizimizde. Kimin dost kimin düşman olduğunu asla anlayamazsınız. Herkes tarafından bilinen meşhur mottoyla yazımızı tamamlayalım o zaman "Winter is coming" 

5. How I Met Your Mother

How I Met Your Mother
Bu sefer ana kahramanımız müzmin bekar Ted Mosby. Tüm hikaye Ted'in çocuklarına anneleriyle nasıl tanıştığını anlatmasıyla başlar ve devam eder. Sitcom tarzı dizimizde çok eğlenceli karakterler var. Barney Stinson Dizi dünyasında en sevdiğim karakterlerden biridir. Mutlaka izlemeniz gereken bir yapım.

6. Sherlock

Sherlock
Zekiliğin tanımı olan ünlü roman karakterimiz Sherlock Holmes'un maceralarını konu alıyor bu dizimiz. Ancak romanla farklı olarak günümüze uyarlanmış bir şekilde karşımıza çıkıyor.

7. Breaking Bad

Breaking Bad
Hani bir an vardır o andan sonra hiçbir zaman hayatın daha önceki gibi olmayacağını anlarsın. İşte lisede kimya öğretmenliği yapan Walter White'ın hayatı akciğer rahatsızlığı için hastaneye gidene kadar gayet normal gidiyordu. Ancak sağlığıyla ilgili büyük sorunların olduğunu öğrenen Walter White hayatında major değişikler yapımaya başlar ve 5 sezon sürecek maceramız start verir. Mutlaka izlenmesi gereken bir başyapıt.

8. True Detective

True Detective
Bazen dışarıdan görüldüğünde sığ olan davalar aslında okyanus kadar derindir. Bu davalardan biride dizimizde işleniyor. Deneyimli oyuncu kadrosu,sağlam seneryosu ve felsefi dialoglarıyla tam anlamıyla bir başyapıt. Mutlaka izlemenizi tavsiye ederim.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.