OFPOF

Mutlaka İzlemeniz Gereken 14 Mükemmel Film

-
12.9b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Mutlaka İzlemeniz Gereken 14 Mükemmel Film
12.928 izlenme
Ofpofer
-

Film sevenler sizler için bazı film önerilerimiz var. Az bilinen ve çarpıcı filmler.

1. The Blind Side

The Blind Side

Sandra Bullock ve Quinton Aaron'un başrolünde olduğu 2009 yapımı film. Gerçek bir hikayeden konusunu almıştır. Sandra Bullock müthiş oyunculuğuyla Oscar kazanmıştır. Kesinlikle iç ısıtan ve insana bazı şeyler katan filmlerden. 

2. I Origins

I Origins

Soundtrackleri ve alışılmışın dışında konusuyla gerçekten övgüyü hakkeden filmlerden. Başrollerinde Michael Pitt ve Àstrid Bergès-Frisbey yer almakta. film ilk saniyeden itibaren ilginizi çekecek ve aşk hikayesi olarak başlayan film daha farklı boyutlara geçecek.

3. White Chicks

White Chicks

Listemize bir Komedi filmiyle devam ediyoruz. Olay örgüsü olarak basit, beyninizi yormayacak, yorgun bir günün ardından kahkahalarla izleyeceğiniz bir film. FBI ajanı olan iki arkadaşın görevlerini başarıyla bitirebilmek yaptıkları sıradışılıklar sizleri çok güldürecek.

4. Bruce Almighty

Bruce Almighty

Jim Carrey'nin efsane filmlerinden bir tanesidir. Eski olmasına rağmen defalarca izleyip hayatla ilgili farklı dersler çıkarmamızı sağlayan çok güzel bir film. İzlemenizi öneririm.

5. Orphan

Orphan

korku-gerilim filmi sevenler ama yine de aşırı korkmaktan hoşlanmayanlar için mükemmel bir film. Orphan, yetimhaneden alınan bir kızın zamanla garip ve korkunç davranarak ailenin huzurunu bozmasını konu alıyor.

6. La Cara Oculta

La Cara Oculta

2011 İspanyol filmi. Enteresan hikayesi ile sonunu merak ettiren filmlerden. 2. filmi de çıkacakmış. Orkestra şefi olan Adrian ve sevgilisi Belen mutlu bir ilişki yaşamaktayken Belen'in Adrian'ın kendisine olan aşkını denemek için yaptığı oyun her şeyi değiştirecektir.

7. Kill Bill Vol. 1 ve Vol. 2

Kill Bill Vol. 1 ve Vol. 2

Uma Thurman ve David Carradine'in başrollerinde olduğu mükemmel Tarantino filmi. Bride'ın (Gelin) intikam isteğiyle Bill'in peşine düşmesini ve bu intikam yolunda kendisine zarar vermek istemiş kişileri öldürmeye çalışmasını konu almaktadır. Kesinlikle izlemenizi öneririm. Abartılı ve çizgi romanı andıran sahneleri filme bambaşka bir hava katmaktadır. 

8. Amadeus

Amadeus

Ölümüyle ilgili çeşitli iddialar bulunan Mozart'ın hayatını ve aynı dönem bestecilerinden Salieri ile olan rekabetlerini konu edinen etkileyici bir film.

9. Angel-a

Angel-a

Borç batağına batmış ve intihar etmeyi düşünen bir adamın hayatına ''Melek'' gibi bir kadının girmesiyle hayatının değişmesini konu edinen güzel enteresan bir film.

10. Cinema Paradiso

Cinema Paradiso

Kesinlikle izlenmesi gereken 1988 yapımı iç ısıtan film

11. Sliding Doors

Sliding Doors

Seçimler hayatımızı belirler. Aynı şekilde zamanlama her şeydir. 1 saniye bile tüm hayatımızı değiştirebilir. 1998 yapımı insanı düşündüren güzel bir film.

12. Stranger Than Fiction

Stranger Than Fiction

Hayatınız roman olsaydı... Gerçekten bir roman olsaydı.

13. The Legend of 1900

The Legend of 1900

Bir gemide doğan ve tüm hayatını toprağa ayak basmadan geçiren bir adamın duygusal macerası.

14. Scent of a Women

Scent of a Women

Görme engelli huysuz yaşlı bir adamın kendisine yardımcı olması için işe alınan bir genç adam ile hayatının daha farklı olmasını konu edinen Al Pacino filmi.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.