OFPOF

Michael Keaton'ı Bu Sefer Fast-Food Patronu Olarak İzleyeceğiz: 20 Ocak 2017'de Vizyonda

-
751
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Michael Keaton'ı Bu Sefer Fast-Food Patronu Olarak İzleyeceğiz: 20 Ocak 2017'de Vizyonda
692 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Dünyanın en büyük fast-food markası McDonalds'ın kurulup büyümesini anlatan "The Founder" filmi Ocak'ta vizyonda.

Başka birinin fikrini çalarak onu dünyanın en büyüğü haline getirmek ne kadar doğru?

Filmin Konusu:

Ray Kroc (Michael Keaton), çocukluğunu yoksulluk içinde geçirmiş ve elli yaşlarına kadar hayal ettiği miktarda para kazanamamış bir adamdır. Büyük uğraşlar sonucunda kurmuş olduğu milkshake makinaları firması ile şehir şehir dolaşarak bu makinalardan satmaktadır. Günün birinde Dick(Nick Offerman) ve Mac(John Caroll Lynch) McDonald kardeşlerin yeni bir yaklaşım getirdiği restoranlarıyla yolu kesişir.

McDonald's restoranında farklı olan şey, siparişlerin çok kısa bir sürede hazırlanıp müşteriye teslim edilerek zaman ve maliyetten kazanç sağlamalarıdır. Bu fikir aklına yatınca Ray'un yapması gereken şey de eşi Ethel'i (Laura Dern) ikna edip varını yoğunu bu işe koyması olacaktır. Ancak dünyanın en büyüğü olma yolunda karşısında birçok engel olacaktır.

Filmin Kadrosu:

"The Founder"ın yönetmen koltuğunda daha önce "Saving Mr. Banks" ve "Pamuk Prenses ve Avcı" filmlerinin yönetmeni olarak bildiğimiz John Lee Hancock oturuyor.

Başrolde bir zamanların Batman'i Michael Keaton oynuyor. Daha önce "Batman" ve "Beterböcek" gibi eski filmlerde oynamış olan aktör 2014 yılında "Birdman" ile adeta kariyerine yeniden başladı denebilir. Birdman'den sonra oynadığı "Spotlight" filmi bu yılın en iyi filmi seçilmişti. 

Keaton'ın dışında diğer karakterlere hayat verecek olan isimler ise Nick Offerman (Fargo), Laura Dern (Wild) ve John Caroll Lynch (Shutter Island).

Vizyon Tarihi ve Fragmanı:

"The Founder" 20 Ocak 2017'de sinemalarda olacak.

Fragman:


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.