OFPOF

Merakla Beklenen 10 Film

-
2.8b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Merakla Beklenen 10 Film
2.518 izlenme
Ofpofer
-

Önümüzdeki yıllarda vizyona girecek muhteşem filmler

Heryıl yüzlerce film vizyonlara giriyor.Listemizde sizleri ekranlara kilitleyecek 10 filmi sizin için sıraladık.İşte o filmler..

1. BATMAN VS SUPERMAN: Adaletim Şafağı

Başrollerini Ben Affleck, Henry Cavill ve Amy Adams oynadığı Man Of Steel'in devamı niteliğindeki Zack Snyder yönetmenliğini üstlendiği Batman vs Superman Dawn of Justice 26 Mart 2016 da vizyona giriyor.

2. Deadpool

2016 yılında vizyona girecek olan Deadpool'un baş rolünü Ryan Reynolds canladırcak.Yönetmen koltuğunda oturan isim ise Tim Miiler.

3. The Divergent Series: Allegiant, Part 1

Yönetmeliğini Robert Schwentke üstlendiği, başrollerini Naomi Watts, Shailene Woodley ve Theo James paylaştığı Uyumsuz filminin ilk bölümü 18 Mart 2016'da vizyona girecek.İkinci bölümü ise 24 Mart 2017'de vizyona girecek.

4. Captain America: Civil War

Serini 3. filmi olan Kaptan Amerkika:İç Savaş 6 Mayıs 2016'da vizyona giriyor. Batman vs Superman filmine rakip olması beklenen filmde İron Man,Scarlet Witch,Hulk,Black Panther,Thor gibi süper kahramanlarıda göreceğiz.

5. X-Men: Apocalypse

Başrollerini Hugh Jackman, James McAvoy, Channing Tatum ve Jennifer Lawrence oynadığı X-men büyük yankı yapmak üzere Mayıs 2016 vizyona girecek

6. Now You See Me: The Second Act

Now You See Me: The Second Act
İlk filmiyle büyük hayran kitlesi oluşturan filmin 2. serisi 10 Haziran 2016'da vizyona giriyor.Başrollerini Harry Potter filminden tanıdığımız Daniel Radcliffe, Mark Ruffalo, Michael Caine, Woody Harrelson ve Jesse Eisenberg paylaşıyor.

7. The Last Witch Hunter

Vin Diesel ve Elijah Wood'un başrollerini paylaştığı Son Cadı Avcısı 23 Ekim 2015 tarihinde vizyona giriyor.

8. The Revenant

Gerçek bir olaydan esinlenen ve hayranlarını oscar bekledikleri Leonardo DiCaprio başrol aldığı The Revenant(Diriliş) 25 Aralık 2015'te vizyona giriyor.

9. Creed

Yapımcılığını sylvester stallone'nin üstlendiği yönetmenliğini Ryan Coogler yaptığı Creed 25 Aralık 2015'te vizyona giriyor.
Filmin başrollerinde Sylvester Stallone, Michael B. Jordan ve​ Graham McTavish oynuyor.

10. Teenage Mutant Ninja Turtles 2

Teenage Mutant Ninja Turtles 2
Serini ilk filmi büyük beğeni toplamıştı.Başrollerini yine Megan Fox ve William Fichtner paylaştığı Teenage Mutant Ninja Turtles 2 önümüzdeki yıl Haziranda vizyona girecek.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.