OFPOF

Mayıs'ta izleyeceklerimiz

-
50
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Mayıs'ta izleyeceklerimiz
462 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Nisan bitiyor; mayıs geliyor. Bahar da bir zahmet teşrif eder artık diye umuyoruz. Mayısta süper filmler vizyona giriyor!

Komedi, animasyon ve özellikle korku-gerilim türünden de zengin örneklerle buluşacağımız mayıs ayı, sinemaseverleri oldukça tatmin edecek gibi görünüyor.

Avengers: Age Of Ultron

Mayıs'ta izleyeceklerimiz-1

Mayıs ayında yerli ve yabancı toplam 50'nin üzerinde yeni film vizyona giriyor. Mayıs ayının ilk bombasıysa çizgi roman meraklılarının hararetle beklediği “Avengers: Age of Ultron”. İlk Avengers filminin başarısı üzerine çekilen serinin bu ikinci filminde karizmatik TonyStark'ın savaş makinası Iron Man, iyilik savaşçısı CaptainAmerica, Odin'in oğlu Thor ve asabi yeşil dev Hulk'a tehlikeli güzel Black Widow (ki kendisini ScarlettJohansson'ın canlandırdığının altını çizelim), her attığını tutturan Hawkeye, Quicksilver, onun gizemli kız kardeşi ScarletWitch ve tek gözlü S.H.I.E.L.D. lideri Nick Fury de eşlik ediyor. Takım, gezegeni tehdit eden Ultron'a karşı güçlerini birleştiriyor. Filmin vizyon tarihi, 1 Mayıs.

Niyazi Gül Dört Nala

Mayıs'ta izleyeceklerimiz-2

Güneşli günlerin beklenen bir başka filmi de tek kişilik dev kadro Ata Demirer'in bir veteriner hekimi canlandırdığı “Niyazi Gül Dört Nala”. Demirer'in senaryosuna da katkıda bulunduğu filmde kendisine “Eyvah Eyvah!” serisinde olduğu gibi yine Demet Akbağ eşlik ediyor.

Boychoir

Mayıs'ta izleyeceklerimiz-3

Dram sevenler ve Dustin Hoffman'ı özleyenler içinse “Boychoir”, farklı bir seçenek olacak. Hoffman'ın, Teksaslı 11 yaşındaki bir çocuğun içindeki cevheri ortaya çıkarmak için zorlayan bir koro şefini canlandırdığı hikaye, sizi oldukça duygulandıracak.

Mad Max: Fury Road

Mayıs'ta izleyeceklerimiz-4

Mayıs ayında vizyona girecek “Mad Max: Fury Road” da kendisinden beklentilerin oldukça yüksek olduğu bir film. MelGibson'ın canlandırdığı Çılgın Max karakteriyle efsaneleşmiş bu kült seride Gibson'ın yerine TomHardy geçmiş ve ona CharlizeTheron eşlik ediyor. MelGibson'ın kendisine daha iyi bakmamış olduğundan oldukça pişman olduğundan emin gibiyiz (!)

Tommorrowland (Yarının Dünyası)

Mayıs'ta izleyeceklerimiz-5

Mayıs'ta bombalar bitmiyor... “Tommorrowland (Yarının Dünyası), Lost'un yazarları tarafından kaleme alındı. Zaman ve uzayda esrarengiz, bilinmeyen bir yerde, tanımlanamayan boyutlarda geçen macera, George Clooney ve çoğumuzun “Dr. House” olarak tanıdığı HughLaurie'yi bir araya getiriyor.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık