OFPOF

Marvel ve Dc'nin Önümüzdeki Yıl Gişede Kapışacağı 8 Yeni Film

-
883
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Marvel ve Dc'nin Önümüzdeki Yıl Gişede Kapışacağı 8 Yeni Film
803 izlenme
Ofpofer
-

DC ve Marvel son yıllarda sinema filmlerine büyük paralar harcadı ve harika filmler çekti, 2017 de yeni eklenecek harika olmasını beklediğimiz 8 film.

Karakterlerini sinemaya uyarlamak için yarış veren Marvel ve Dc bu yılda mevcut serileri devam ettirirken,sinemeda hiç görmediğimiz karakterleride uyarlıyor büyük bir heyacanla filmleri bekliyoruz.

Not: Filmlerin gösterim tarihlerinde Türkiye vizyon tarihleri verilmiştir.

1. Doctor Strange |4 kasım 2016

Doctor Strange  |4 kasım 2016

Dr. Strange Rolünü Benedict Cumberbatch canlandıracak hayranlar olarak bu konuda oldukça heyecanlıyız peki bu Dr.Strange kim ? Dr. Strange Marvelin en güçlü kahramanlarından biri fiziksel güçleri fazla değil fakat üst seviye büyü güçleri var çizgi romanda dünyanın en güçlü büyücüsü olarak geçiyor. Daha öncesinde bir beyin cerrahı olan Strange bir trafik kazası geçiriyor ve ellerini kaybediyor tibette bir büyücünün onun ellerinin iyleştirebileceğini öğreniyor ve Tibet'e gidiyor burdan çok iyi bir büyücü olarak çıkan Strange suçla savaşmaya ve dünyayı kötülerden korumaya başlıyor tabi bunu yaparken Marvel evreninden birçok süper kahramanlada yolları kesişecek. film görsel efekleri ve konusu ile birçok izleyiciyi tatmin edecek gibi, benim heyecanla beklediğim bir film umarım beklentilerimizi karşılar.

2. Wolverine - Logan |3 Mart 2017

Wolverine - Logan  |3 Mart 2017

İşte en sevdiğim film karakterlerinden biri kesinlikle güzel olacağını düşünüyorum Hugh Jackman olsa yeter zaten. Hugh Jackman'ı Wolverine karakteri olarak son kez göreceğimiz için üzgünüm. Bir rol bir adama bu kadar yakışır cidden, bu filmdeki beklentilerimi hayal edebiliceğimdende üstün tutuyorum.

3. Guardians of the Galaxy Vol.2 |5 Mayıs 2017

Guardians of the Galaxy Vol.2  |5 Mayıs 2017

James Gunn'ın yönetmenliği üstlendiği filmde, eski karakterlere ek olarak yeni karakterlerle tanışacağımızı biliyoruz. Filmdeki kadro Barcelona da bile yok. sylvester stallone da kadroya katılmasıyla heyecan daha da arttı Benicio Del Tor, Kurt Russell gibi oyuncularla beraber seslendirme de Vin Diesel ve Bradley Cooper`da var yani kadroda yok yok. Kadro böyle olunca beklenti de çok artıyor.

4. Wonder Woman |2 haziran 2017

kadın solo süper kahraman filimerine alışkın değiliz film aynı zamanda bir dönem filmi olacak ve 2. dünya savaşını da konu alacak bekliyoruz.

5. Spider-Man: Homecoming |7 Temmuz 2017

Spider-Man: Homecoming  |7 Temmuz 2017

Uzun zamandır süren  Örümcek Adam'ın hakları konusunda Sony Pictures ile Marvelın anlaşmazlığı çözüme kavuştu ve serinin devam filminin 2017'de vizyona gireceği açıklandı. Hayranları da şimdiden derin bir heyecan sardı. Filmde Örümcek Adam karakterini Tom Holland canlandıracağı dışında şuanlık elimizde pek bir bilgi yok.

6. Thor: Ragnarok |3 Kasım 2017

Thor: Ragnarok  |3 Kasım 2017

Sonunda gözlerim uzun zamandır hulk karakterini arıyordu ,biraz geç bile kaldı.
Ciwil War'da da Hulk ve Thor'u göremediğimiz için bu filme dair merak ve beklenti yüksek oluyor. Filmde Viking Tanrılarının son savaşı olan Ragnarok’un konu olması ,  Surtur ve Muspelheim’ın Alev İblisleri olacak demek ve bir kıyamet atmosferi içinde olacağız çok karanlık bir film olacağa benziyor.

7. Black Panther |3 Kasım 2018

Black Panther   |3 Kasım 2018

Hayali bir Afrika ülkesi olan Wakanda'da geçen film, babasının haince öldürülmesinin ardından Black Panther ünvanını devralıp ülkesine liderlik edecek olan prens T'Challa'nın hikayesini anlatacak.

8. Justice League Part I |17 Kasım 2017

Sonunda istenilen oldu ve Avengers'tan sonra Dc dedi ki: Bizim neyimiz eksik.
Gerçekten heyecanlandırıcı bir fragman yapmışlar. Yenilmezlerden aldığımız tadı Justice League den de alacakmıyız merak konusu gişede büyük beklentileri olan filmin fragmanı gayet eğlenceli duruyor.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.