OFPOF

Marvel'ın Süper Kahramanları Yeni Maceralarında Bir Kez Daha Bir Araya Geliyor: ''Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı''

-
549
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Marvel'ın Süper Kahramanları Yeni Maceralarında Bir Kez Daha Bir Araya Geliyor: ''Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı''
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Marvel Comics'in aynı adlı çizgi roman serisinden uyarlanmış, bilim kurgu, fantastik, aksiyon ve macera filmidir.

Ekim 2014'te Marvel Studios filmin "Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Bölüm 1" ve "Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Bölüm 2" iki bölüm şeklinde olacağını açıkladı. Nisan 2015'te filmin yönetmenleri Kaptan amerika: Kış Askeri'nden de bilinen Joe Russo ve Anthony Russo kardeşler olduğu söylenmiştir. Daha sonra yönetmenler iki filminin senaryosunun birbirinden farklı olacağını açıklamışlardı. Mayıs 2015'te filmin senaristleri Christopher Markus ve Stephen McFeely olmuştur.

Ocak 2016 tarihinde Russo kardeşler filmin 67 karakter kapasitesinde olduğunu açıklamışlardır. Bu açıklamayla Marvel Sinematik Evreni'nin Dizi karakterlerinin filmde görüneceği şeklinde yorumlanmıştır fakat yapımcı Kevin Feige bunu doğrulamamıştır.

Mayıs 2016'da yönetmenler filmin isminin yanlış anlaşıldığını bu yanlışlığı gidermek için filmlerin ikiye bölündüğünü dile getirdiler. İlk filminin isminin "Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı" olduğu duyurulmuştur. Devam filminin ise adı henüz belirlenmemiştir.

film Afişi

Marvel'ın Süper Kahramanları Yeni Maceralarında Bir Kez Daha Bir Araya Geliyor: ''Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı''-wazi0adrp8

Film Konusu

Marvel'ın en karizmatik süper kahramanları yeni maceralarında bir kez daha bir araya geliyor. Ekip bu kez korkunç titan Thanos'a karşı savaşacaklar.

Film Oyuncuları ve Rolleri

Chris Pratt, Peter Quill/ Star-Lord rolü için, Elizabeth Olsen, Kızıl Cadı rolü için kadroya katılmışlardır. Benedict Cumberbatch, Doktor Strange rolüyle filmde olacağı açıklanmıştır. Samuel L. Jackson; Nick Fury karakteriyle geri dönecektir. Iron Man olarak Robert Downey Jr., Hulk olarak Mark Ruffalo, Black Widow olarak Scarlett Johansson, Kaptan Amerika olarak Chris Evans, Thor olarak Chris Hemsworth, Scarlet Witch olarak Elizabeth Olsen, Örümcek Adam olarak Tom Holland, Bucky Barnes olarak Sebastian Stan, Falcon olarak Anthony Mackie, Ant-Man olarak Paul Rudd, Hawkeye olarak Jeremy Renner ve Vision olarak Paul Bettany Yenilmezler ekibi olarak kadroda yer alıyor.

Vizyon Tarihi

27 Nisan 2018

Film fragmanı henüz yayınlanmadı fakat film setinden karelerin olduğu bir video yayınlandı.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık