OFPOF

Marvel'in Süper Kahramanları Hakkında 10 Bilinmeyen

-
6.4b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Marvel'in Süper Kahramanları Hakkında 10 Bilinmeyen
5.366 izlenme
Ofpofer
-

Marvel Kahramanları hakkında bilmeniz gerekenleri sizler için derledik.

Bir Amerikan çizgi roman firması olan Marvel günümüzde yayınladığı filmlerle tüm dünyaya yayılmış bulunmaktadır.Ancak bu filmlerin Marvel'in sihirli dünyasında aydınlatamadığı bazı yönleri vardır.Çizgi romanlarda sözü edilip filmlerde bahsedilmeyen bu yönleri sizin için derledik.

1. Evrenin En Güçlü Kalkanı

Evrenin En Güçlü Kalkanı
dünya'nın en nadir metali olan vibranyum elementinden üretilen Captain America ile özdeşleşmiş olan bu kalkana sadece Thor'un gücü ve Jean Grey'in Phoenix adlı ruhu kalkana zarar vermiştir. 

2. Bayan Thor :)

Bayan Thor :)
Sadece çizgi romanlarında geçen,filmlerinde gerçekleşmeyen bilgi var sırada.Thor çizgi romanın devamında cinsiyet değiştirerek kadın olmuştur.

3. Captain America'ya Suikast

Captain America'ya Suikast
Kaptan Amerika-Kış Askeri filminde ilk kez görülen Frank Grillo'nun oynadığı Brock Rumlow adlı karakter Kaptan Amerika yargılanmaya götürülürken Kaptan Amerika'ya suikast düzenlemiştir.Kaptan Amerika öldükten sonra Kış Askeri onun görevini devralmıştır.Tabi bunlar çizgi romanda geçmektedir.

4. Planet Hulk

Planet Hulk
İç savaştan önce Hulk'un dünyaya aşırı zarar vermesi üzerine Tony Stark ve Doctor Strange Hulk'u başka bir gezene gönderir.Filmden farklı olarak Hulk'un iç savaşta yer almama sebebi de budur.

5. Wolverine'nin Kuzeni

Wolverine'nin Kuzeni
Marvel dünyasında en komik süper kahraman olarak bilinen Deadpool Wolverine'nin akrabası hatta kuzeni olarak bilinmektedir.Bu nedenle Wolverine'de bulunan iyileşme gücünün aynısı Deadpool'da da bulunmaktadır.

6. Çifte Kumrular

Çifte Kumrular
Çizgi romanda adı geçen Demir Yumruk'la X-men'in filmlerinde yer alan Storm arasında çizgi romanın devamında aşk yaşanmaktadır.

7. Bizimle Değilsin Punisher

Bizimle Değilsin Punisher
İç savaşta Kaptan Amerika'nın tarafında yer alan Punisher yanlışlıkla kendi tarafından birini öldürmüş ve Kaptan Amerika tarafından gruptan atılmıştır.Punisher gruptan atılmasına rağmen Kaptan Amerika'yı desteklemeye devam etmiştir.

8. Hulk ws Taş adam

Hulk ws Taş adam
Herkes Hulk ile Fantastik Dörtlü'deki Taş Adam'ın düellosunu izlemek ister.Planet Hulk çizgi romanında gerçekleşen bu düelloda Hulk Taş Adamı tek vuruşla yere yığmıştır.

9. Black Bolt Kimdir?

Black Bolt Kimdir?
Black Bolt fısıldadığında bile herşeyi yok edebilecek Süper Sonik bir sese sahiptir.Bunun dışında süper derecede hız,güç,uçabilme ve çevikliğe sahiptir.Kendisi Inhumans grubunun lideridir.Ayrıca Medusa ile evlidir.Demir Yumruk'un yumruğu gibi bir yumruğa sahiptir.

10. Yaşlı Karadul

Yaşlı Karadul
Süper Asker Serumu Karadula daha cazibeli olması için verilmiştir.Çünkü Karadul 70 yaşındadır.

Sizlere bu yazımızda Marvel'in çizgi romanlarında yer verdiği ama filmlerinde hiç değinmediği bilgileri sunduk.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.