OFPOF

Marvel Filmlerinin En Üzücü 10 Sahnesi

-
31.0b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Marvel Filmlerinin En Üzücü 10 Sahnesi
16.689 izlenme
Ofpofer
-

Marvel filmlerinden yürekleri burkan 10 sahneyi sizler için derledik.

Marvel Dünyası hepimizi filmleriyle mutlu etse de bu filmlerin içinde trajedi eksik olmuyor. Marvel evreninin en trajik 10 sahnesini sizlerle paylaştık.

10. Iron Man 1 -Yinsen'in Ölümü

Serinin ilk filminde Tony Stark'ı kurtarmak için kendi hayatını feda eden Yinsen'in ölmeden önce söylediği sözler hala aklımızdan çıkmış değil.

9. Thor 1 -Yokedici vs Thor

Masum insanların zarar görmemesi için Yokedici'nin karşısına çıkan Thor'un Yokedici tarafından ağır yaralanması ve Jane'e söyledikleri hepimizin yüreğini burkmuştu.

8. Kaptan Amerika: İlk Yenilmez -Uçak Kazası

Kaptan Amerika'nın vatanseverliği uğruna canını ortaya koyduğu, bu sırada Ajan Carter ile olan duygusal konuşması ve bir de hiç yetmiyormuş gibi Yüzbaşı tam da bir şey söyleyecekken uçağın buza girmesi... Hepimizi çok etkilemişti.

7. Amazing Spider-Man 1 -Gwen'in Babasının Ölümü

Kızının sevgilisini korumak için canından olan polisin ölmeden önce Peter'a sözleri ve verdirttiği söz Marvel filmlerinin en üzücü sahnelerindendi.

6. X-Men -Magneto

2000 yılında çekilen bu filmde Magneto'yu her ne kadar birçoğumuz sevmesek de annesinden zorla ayırdıkları bu sahnede içimizin parçalanmadığını söyleyemeyiz.

5. Yenilmezler -Phill Coulson'un Ölümü

Yenilmezlerden önce Iron Man ve Thor filmlerinde de gördüğümüz Ajan Coulson'un ani ölümü hepimizde derin bir iz bırakmıştı.

4. X-Men 2 -Jean Grey'in Ölümü

Arkadaşlarını kurtarmak uğruna kendini devasa su akıntısına bırakan Jean'i asla unutamayız.

3. Galaksinin Koruyucuları -Groot'un Fedakarlığı

Dostlarını, takım arkadaşlarını, ailesini kurtarmak için fedakarlık edip ölümü göze alan Groot için çoğumuz gözyaşı bile dökmüşüzdür.

2. Spiderman -Ben Amcanın Ölümü

Peter'in market sahibine kızıp yardımcı olduğu hırsızın marketten çıktıktan sonra Peter'in amcasını vurması, Peter'in suçluluk hissetmesi ve Ben amcanın son sözleri... Tüm bunlar ağlamak için iyi bir sebep.

1. Amazing Spider-Man 2 -Gwen'in Ölümü

Kuşkusuz bizi en çok etkileyen ölüm Gwen'in ölümüydü. Peter'in Gwen'in arkasından atlaması, ağ atması hatta tutması hepimizi heyecanlandırmıştı; ancak geç kalmıştı.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık