OFPOF

Mahkûmların Kuralsız İlişkisini ve Birbirleriyle Olan Mücadelesini Anlatan: Damat Koğuşu

-
464
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Mahkûmların Kuralsız İlişkisini ve Birbirleriyle Olan Mücadelesini Anlatan: Damat Koğuşu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Mahkûmların kuralsız ilişkisini ve birbirleriyle olan mücadelesini anlatan ‘Damat Koğuşu’ tüyler ürpertecek sahneleriyle yakında vizyonda.

Yönetmenliğini İlker Savaşkurt'un yaptığı, Musa Can Pekcan, Diyar Karadaş, Barış Atay, Caner Erdem, İbrahim Aköz, Feyzan Soykan, Halit Karaata, Kirkor Dinçkayıkçı ve Turgay Atalay'ın yanı sıra Münibe Millet gibi isimlerin rol aldığı ‘Damat Koğuşu’, cezaevi mahkûmlarının kuralsız yaşamlarını ve birbirleriyle olan varoluş savaşını ele alıyor.

film Afişi

Mahkûmların Kuralsız İlişkisini ve Birbirleriyle Olan Mücadelesini Anlatan: Damat Koğuşu-i15kvkrayc

Film Konusu

Damat Koğuşu, cezaevi müdürü ve gardiyanların gerilimi kendi çıkarları doğrultusunda yönettiği koşullar altındaki mahkûmların kuralsız ilişkisini ve birbirleriyle olan varoluş savaşımını işliyor. Filmin öyküsü ve karakterleri gerçeklerden esinlenilerek senaryoya aktarıldı. Acımasız bir hapishane ortamında, değişen dengelerle birlikte ahlaki ölçüleri yansıtan adalet sistemini, toplumun iç dinamikleriyle ilgili gerilimi ve çelişkilerle dolu bir süreç deneyimlenir. Gardiyan ve mahkûmların rutin uyguladığı vahşi adalet, bu koşullarda yaşamsal ihtiyaçlarıyla yüzleştirilmiş ve çelişkilerini çaresizce reddeden bir toplumu ifade eder.

Film Oyuncuları ve Rolleri

Filmin oyuncu kadrosunda Hüseyin İçli rolüyle Barış Atay, Yusuf Şengül rolüyle Musa Can Pekcan, Diyar Karadaş, Ramazan Yüce rolüyle Feyzan Soykan, Adem Yılmaz rolüyle İbrahim Aköz, Mumin Bayram rolüyle Caner Erdem, Şef Murat rolüyle Turgay Atalay, Haydar Çatalca rolüyle Halit Karaata, Kirkor Dinçkayıkçı, Serdar Bordonacı, Gökhan Yıkılkan, Özgür Emre Yıldırım ve Münibe Millet yer alıyor.

Vizyon Tarihi

29 Eylül 2017

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık