OFPOF

Macaristan ve Almanya Ortak Yapımı Dram Filmi: Jupiter's Moon

-
418
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Macaristan ve Almanya Ortak Yapımı Dram Filmi: Jupiter's Moon
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Kornél Mundruczó'nun yönettiği ve senaryosunu Kata Wéber ile birlikte kaleme aldığı film, kaçak bir mülteci kampında kalan Aryan'ı anlatıyor.

Kornél Mundruczó'nun yönettiği ve senaryosunu Kata Wéber ile birlikte kaleme aldığı film, kaçak bir mülteci kampında kalan Aryan'ı anlatıyor. Filmin oyuncu kadrosunda  Merab Ninidze, György Cserhalmi ve Mónika Balsai yer alıyor. Film, 70. Cannes Film Festivali'nde büyük ödül Altın Palmiye için yarışıyor.

Film Afişi

Macaristan ve Almanya Ortak Yapımı Dram Filmi: Jupiter's Moon-u9h30r8nfv

Film Konusu

Macaristan ve Almanya ortak yapımı dram filmi "Jupiter's Moon" Suriye’den botla Macaristan’a kaçan Aryan ve babasının hikayesini anlatıyor. İkili sınıra vardıkları sırada bir kargaşa çıkar ve Aryan ırkçı bir polis memuru tarafından vurulur. 19 yaşındaki Aryan ölümün sınırına geldiğini düşünmektedir ancak götürüldüğü mülteci kampında mucizevi bir şekilde hayatta kalır. Ancak bu kurtuluş Aryan'ın mucizelere olan inancını pekiştirse de, sınırda kaybettiği babasını ararken yaşayacağı zorluklar ve içine girmiş olduğu yeni dünyanın sert koşulları, onu geçmişiyle yüzleşmek zorunda bırakacaktır...

Film Oyuncuları ve Rolleri

Filmde başrolü Aryan Dashni rolüyle  Zsombor Jéger üstlenirken, kadroda László rolüyle Gyorgy Cserhalmi, Gabor Stern rolüyle Merab Ninidze, Vera rolüyle Mónika Balsai ve Péter Haumann da yer alıyor.

Vizyon Tarihi

1 Kasım 2017 tarihinde Fransa'da ve 5 Ocak 2018 tarihinde İngiltere'de vizyona girecek filmin Türkiye vizyon tarihi henüz belli olmadı.

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık