OFPOF

Limitless Dizisi, Filmini Aratmayacak

-
552
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Limitless Dizisi, Filmini Aratmayacak
636 izlenme
Ofpofer
-

Filminin devamı niteliğindeki Limitless dizisi beklediği ilgiyi gördü.

Limitless dizisi hakkında yazmadan önce filmini hatırlamakta fayda var. New Yorklu bir yazar olan Eddie (Bradley Cooper), perişan bir hayat yaşamaktadır. kitap yazsa belki satacak ama bilgisayarın başına oturduğunda saatler geçmesine rağmen tek bir kelime dahi yazamaz. Bu durum hayatının giderek kötüleşmesine sebep olur. 

Limitless Dizisi, Filmini Aratmayacak-6yu9ps0zgo

Ama bir gün kötü talihi birden uçup gider. bilgisayarın başına oturur ve bir gecede yazmak istediği kitabı bitirir. Bu durum kendisini şaşırtmıştır. Kitabını editörüne götürür ve editörü de kendisi gibi şaşkındır.

Limitless Dizisi, Filmini Aratmayacak-gsz5llkbpd

Peki Eddie perişan halinden nasıl kurtuldu? Tabi ki bir hap sayesinde. Kullandığı bu hap, insanlara beyninin tüm kapasitesini kullanmasını sağlıyordur. Bu hapı kullananlar elde ettikleri özgüven ile aklınıza gelen her işte başarılı olabiliyorlardır. Ama kolay yoldan başarı sağlamanın da sonuçları vardır.

Limitless Dizisi, Filmini Aratmayacak-wd25b0nhjg

Limitless filminin devamı niteliğinde olan dizinin konusu aynı. Perişan haldeki bir genç NTZ adındaki  hap ile tanışır ve hayatı tamamen değişir. Dizinin başrollerinde Jake McDorman, Jennifer Carpenter, Hill Harper, Mary Elizabeth Mastrantonio gibi oyuncular vardır. Ayrıca Limitless filminin başrol oyuncusu BradleyCooper, dizinin yapımcıları arasındadır.

Limitless Dizisi, Filmini Aratmayacak-gpfbx6486j

Diziye ilgi büyük. İlk bölümlerinden itibaren filmindeki aksiyonu izleyicilere hissettiriyor. Bu durumdan izleyiciler de memnun. Ayrıca dizide Bradley Cooper da rol aldığı için Dizi daha da çok sevildi.

Limitless Dizisi, Filmini Aratmayacak-wlcwqxhb98

güzel bir başlangıç yapan dizi bakalım ilerkeyen zamanlarda izleyicilere istediklerini verebilecek mi?

Limitless Dizisi, Filmini Aratmayacak-o6kpawzydj


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık